RuyaTabirleri.com

Rüyada Televizyon Görmek

Rüyada televizyon görmek dünya işleri ile ilgilenmeye delalet eder. Kafası çok fazla sanal âlemle ve sanal kişilerle meşgul olan, o sanal dünyada yaşamak isteyen, gerçek dünyayla iletişimini nerdeyse yok denecek kadar sınırlayan kişiye delalet eder. Rüya sahibi bir hayal dünyasına kapılmış, kendi yarattığı pembe hayallerdeki dünyada yaşamaya başlamıştır. Bu kişi kendini gerçek olmayan bir dünyaya kaptırmış, kendini adeta aptal kutusu olan televizyondaki şaşalı hayatın bir parçası saymıştır. Tıpkı televizyondaki gibi zengin ve lüks bir hayatın sahibi olmak ister hem de hiç çalışmadan.

Rüyada Televizyon İzlemek

Büyük hedefler ve büyük idealler anlamına gelir. Rüya sahibinin gözü yükseklerdedir, azla yetinmesini bilmez, hep daha iyisini ve daha fazlasını ister.

Rüyada Televizyon Çalınması

Rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığına neden olacak bir musibet yaşamak anlamına gelir. Rüyada televizyon çalınması, rüya sahibi için çok büyük beklentiler içerisine girdiği ve büyük umutlar bağladığı bir işin gerçekleşmemesi ve rüya sahibinin çok üzülmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Televizyon Anteni Görmek

Rüya sahibinin yol gözlediğine ve birini beklediğine işaret eder. Uzak yol anlamına gelir. Rüyada televizyon anteni gören kişi bir kişiden ya da bir yerden gelecek olan olumlu bir sonuca kilitlenmiş, gece gündüz onun hevesiyle yatıp kalkıyor demektir.

Rüyada Televizyon Sehpası Görmek

Hayatın düzenli olmasına işlerin de tıkırında gitmesine delalet eder. Rüya sahibinin gerek ev hayatı gerekse ticaret hayatı sorunsuz bir şekilde ilerliyor, hemen her şey istediği gibi gidiyordur.

Rüyada Televizyon Kumandası Görmek

Rüyada televizyon kumandası gören kişinin, toplum için normal sayılmayan, kimsenin yapmak için kolay cesaret edemeyeceği işlere girmesi ve tüm gözleri de dikkatleri de kendi üstüne çekmesi anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Televizyon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. dehna (23 Şubat 2014 saat: 05:36)

    Ruyamda halamlarin evindeydim oturuyordum yv izliodum akrep uzerime geldi ama cekildim onu öldurmedim. Evin icinde kaçtı uzaklasti.ertesi günü ayni yerde arıya benzer büyük bi böcek ucuyordu onu orada öldürdüm. Daha sona sevgilim yada eşim olan bi kişiye hediye goturcektim onlarda poşet ten düştüler falan neyse daha sonra bi anda durum degisdi peygamber Efendimiz s.a.v zamanına gittim orda muhtemelen muhafizdim ama kötü lerin tarafinda peygamber Efendimiz s.a.v hakaret etti basimizdaki komutan bnde dedim di
    Bakin yanlis yapioruz çünkü mucizeleri falan var sona basimiza bir şey gelir falan o komutanda buna cok kızdı böle bir kuyu var ve oo kuyunun icinde suyun icinde yasayan korkunç bir canavar var su ejderhasi gbi oo komutan bana kızdı ve aşağı atti kuyudan ben dua falan ediyorum duserken düştüm kuyuya bisi olmadı sona bi baktım sudaki canavar bana dokunmadi oldurmedi beni biseyler konusduk beni birakti ve uyandım. .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,