RuyaTabirleri.com

Rüyada Telsiz Görmek

Rüyada telsiz görmek, hem olumlu hem de olumsuz olmak üzere iki değişik şekilde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin elindeki telsizin çalışıyor olduğunu görmesi hayra tabir edilir ve rüya sahibinin beklentilerinin, hayallerinin ve dualarının kabul olacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine yorulur. Fakat rüya sahibi uykusunda çalışmayan bir telsiz görürse bu da şanssızlık olarak değerlendirilir ve hayal kırıklığı ve umutsuzluk yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Telsiz Telefon Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir sabırsızlıkla ve heyecanla beklediği bazı haberler olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin bazı konulardan ya da bazı kimselerden taraf bir takım beklentiler içinde olduğuna işaret eder.

Rüyada Telsizle Konuşmak

Rüyada telsizle konuşmak da iki ayrı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda elindeki telsizle tek başına konuştuğunu görmesi iyi değildir çünkü uğursuzluk ve şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına rivayet edilir. Eğer rüyayı gören kişi uykusunda telsizin arkasında birisinin sesini duyar ve konuşmalarına karşılık alırsa büyük mutluluk ve sevinç yaşayacağına yorulur.

Rüyada Polis Telsizi Görmek

Rüyada polis telsizi gören kişinin disiplinli ve programlı bir yaşam şekli olduğuna ve bunun da kendisine hem başarı, hem itibar, hem makam hem de kazanç getireceğine alamet eder. Rüya sahibinin kurulu bir düzeni olması için planlı bir şekilde yaşadığına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuk sahibi olması yönünde çalıştığına ve eline geçecek fırsatlar sayesinde önünde sonunda mutlaka amacına ulaşacağına yorulur.

Rüyada Polis Telsizi Duymak

Rüyayı gören kişinin önemli ve ciddi gelişmelerle karşılaşacağına ya da bu niteliklerde bazı haberler alacağına delalet eder ve rüya sahibinin hatırı sayılır biri konumuna geleceği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Telsiz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gulsah (26 Ekim 2014 saat: 22:59)

    Ruyamda kus oldugum komsumla esimin konusmasini hazmedemiyordum ayrilalim diyordum oda bana iyi tamam defol git diyordu ayrilmak istemiyordum elimde bebek telsizi vardi bebegim uyuyordu esyalarimi topladim konusabilir miyiz dedim gitmeden konusuruz dedi ama konusmadik cok uzgundum beni nefret ettigim komsuma degisti diye gercek hayatta da komsumla kusum ama esimin pesini birakmiyor ariyor isine eve okulda nerde yakalarsa agliyip konusuyor beni kotuluyor aramizi aciyor kadin esime ayrilalim dedim birakmadi simd.iyyiz ama bulusup gorusuyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,