RuyaTabirleri.com

Rüyada Temel Görmek

Rüyada temel görmek, işin ehli olan, tecrübeli, donanımlı ve iyi eğitimli kişilerin birlikteliğine, kuranın ve dinin yasaklarına ve buyruklarına, toplumun ileri gelen kişilerin hizmetini gören eşyalara, araç ve gereçlere, insanları uzun yollara taşıyan vasıtalara ve ömrünün sonuna yaklaşmış kimselere alamet eder. Rüyada temel görmek aynı zamanda hayatı, işi, kazancı ve malı garanti olan ve geçimini hep kolay yollardan kazanacak kimselere işaret eder.

Rüyada Temel ve Duvar Görmek

Rüyada temel ve duvar görmek, rüyayı gören kişinin dünya hayatında keyfinin ve kazancının yerinde olacağına, bu dünyadan yana istediklerine sahip olmayı başaracağına ve dinini de boşlamayacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına işaret eder.

Rüyada Temel Atmak

Rüyada temel atmak yeni girişimlerde bulunmaya ve geleceği düşünerek bazı yatırımlar yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin daha rahat, güzel ve mutlu yaşayabilmesi için bazı olanaklar elde edeceğine ve fırsatları en doğru şekilde değerlendireceğine tabir edilir. Kişinin hayatını kolaylaştırmak adına bazı adımlar atacağı ile açıklanır.

Rüyada Cami Temeli Görmek

Rüyada cami temeli görmek, barış ve sevgi ortamı içinde yaşayan halkalara ve yöre insanlarına delalet eder. Bu rüya kavgaların, anlaşmazlıkların ve düşmanlıkların olmadığı, her şeyin hak yoluna adandığı ve insanların bir birileri ile iyi geçim içinde olduğu bölge insanlarına ve büyük toplumlara yorulur.

Rüyada Taş Temel Görmek

Rüyada taş temel görmek, ahenk içinde olmaya, uyumlu yaşamaya, hem din hem de dünya hayatında başarılı ve mutlu olmaya, istediklerini elde etme şansına işaret ederken bir diğer yandan da din adamlarına, Müslümanlık dinine ve onun emirlerine, geçimi sağlamak için kullanılan yollara delalet eder.

Rüyada Ev Temeli Görmek

Rüyada ev temeli görmek, rüya sahibinin büyük bir mal ya da mülk sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!