RuyaTabirleri.com

Rüyada Temiz Ev Görmek

Rüyada temiz ev görmek, derli toplu bir hayata başlamak için güzel bir fırsat elde etmek demektir. Uzun zamandır iş arayan kişilerin nihayet gönüllerine göre, iyi kazanç elde edebilecekleri bir iş fırsatı yakalayacaklarına, kendi hayatlarını kurmak için bu şansı en iyi şekilde değerlendireceklerine alamettir. Rüya sahibinin ailesine çok değer verdiğini ve onlara toz kondurmadığı gibi, aile içindeki sorunları da genellikle konuşulmadan kapatmayı seçtiğine yorumlanır. Herkesin iyiliğini düşünürken zaman zaman kişilerin kendi hatalarını düzeltmeleri için fırsat verilmemesi yüzünden ilerleyen zamanlarda bazı ciddi sorunlarla karşılaşılacağına da tabir edilir.

Rüyada Küçük Temiz Ev Görmek

Küçük ve eski bir evi temiz görmek, az kazanç elde eden rüya sahibinin yine de çok mutlu olduğuna, elindeki her şeyin değerini bildiği gibi, rızkının da bereketli olacağına tabir edilir. Çok misafir ağırlayacak olmaya, eve gelecek kalabalık akrabalara, sevinçli bir toplantıya, kişiye verilecek küçük ama sevindirici müjdeli bir habere de yorumlanır. Küçük, temiz ev gören kişilerin tek çocukları olur. Kişinin borçla da olsa kendisine bir ev alacağına, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Büyük Temiz Ev Görmek

Ailede yeni bebek haberleri geleceğine, kalabalık günler geçirileceğine ve aile boyu herkesin neşesinin yerinde olacağını tabir eder. Hanede sağlık sorunu kalmayacağına ve müjdeli haberler alınacağına yorumlanan rüya, düğün veya nişan yapmaya da yorulur. Rüya sahibinin arasında sorun olan kimselerle barışacağına, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına da yorumlanır.

Rüyada Temiz Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişi değiştirmek istemek anlamına gelen rüya, kişinin yaşadıklarını zamanla takıntı haline getirdiğine ve tüm yaşantısını bambaşka bir şekle dönüştürebilmek için sürekli çabaladığına yorumlanır. İyi bir aile oluşturmak için gösterilen özene, kendisine gösterilmeyen sevgi ve anlayışı tüm ailesine göstermek için çabalayan kişinin umutlarına dair bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!