RuyaTabirleri.com

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek, rüyayı gören kişinin, çok sağlıklı ve dengeli beslendiği, spor yaptığı ve sağlığına dikkat edip mevsimine göre giyindiği için hastalıklardan uzak kalacağına ve çok uzun bir ömre sahip olacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve hanede yaşanacak bolluk ve berekete, malda ve yemekte meydana gelecek bolluğa ve ucuzluğa da alamet eder.

Rüyada Temiz Suda Yürümek

Rüyayı gören kişinin , çok büyük ama kısa süreli mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, çok büyük ve güzel işlere girip çok hayırlı başarılar ve kazançlar sağlayacağına tabir eder.

Rüyada Temiz Su İçmek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve huzurlu günler geçirileceğine, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, hastalıkların bitmesine ve endişe ve üzüntülerin yerini sevinç ve huzura bırakmasına rivayet eder.

Rüyada Temiz Su ve Balık Görmek

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, işlerinin çok iyiye gideceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına ve daha sonra çok büyük zenginliğe kavuşacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve aile hayatında çok  güzel haberler alınacağına yorulur.

Rüyada Temiz Su Aktığını Görmek

Yaşanan sorunların sona ereceğine, güzel haberler alınacağına, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine yorulur. Sıkıntıların ve dertlerin su gibi akıp gideceğine işaret eder.

Rüyada Temiz Su Birikintisi Görmek

İş hayatında ve aile hayatında hayırlarla karşılaşılacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!