RuyaTabirleri.com

Rüyada Temiz Suda Yüzmek

Rüyada temiz suda yüzmek, çok güzel bir hayatın habercisi olduğu gibi, zor günlerin, sıkıntıların, kişiyi moral açıdan etkileyen olumsuz durumların nihayet sona ereceğine işaret eder. Bu süreç içinde rüya sahibi alacağı kararlar sonucunda doğru işler yapar. Yaşlı ve hasta bir kimse bu rüyayı görürse kısa sürede ayağa kalkar ve eski sıhhatli günlerine geri döner. Genç insanlar için gelecekleri konusunda yapacakları iyi tercihlerin ve güzel yolların habercisidir. Uzakta sevdiği olan veya hasret çeken kimseler için kavuşma müjdesi veren rüya, çocuk sahibi olamayanlar için yeni bir umudun belireceğini ve çok uzak olmayan bir zamanda gebelik müjdesiyle çok mutlu olacaklarını işaret eder. Kişi hakkında iyi konuşmalar yapılacağını, iş yerindeki çalışma arkadaşları, akrabaları ve dostları tarafından çok sevileceğini, her zaman herkesin ilgi odağı haline geleceğini de delalet eder.

Rüyada Temiz Suda Yürümek

Rüya sahibinin kızgınlığını üzerinden atmaya başlayacağını ve yakın zamanda kavga ettiği ya da canını sıkan hareketler yapan birini affedeceğini, ruhunu daraltan ne varsa uzaklaşacağını alamet eder. Doğru kararlar almak için bir süreliğine uzaklaşıp, başka bir memlekete gidileceğini ve dönüşte kişinin tüm sorunlarını temelden çözecek yöntemleri elde etmiş olacağını müjdeler.

Rüyada Temiz Suda Yıkanmak

Günahlardan arınmak demek olan rüya, büyük bir pişmanlık yaşanarak Allah’a sığınılacağını, kişinin tüm yüreğiyle geçmişinden kurtulmak isteyeceğini, bugüne kadar yaptığı hatalı davranışlar yüzünden bazı kimselerden af dileyeceğini alamet eder. Geçmişte hakkı yenen insanlara haklarını geri verecek olan kişinin, söylediği yalanları itiraf etmesine ve bundan sonraki hayatında her konuda düzgün davranan, dini bütün biri olarak yaşamak için uğraş vereceğini bildirir.

Rüyada Temiz Suda Yüzmenin Psikolojik Yorumu

Yenilenmek, tazelenmek, farklı bir hayat sürmek isteğidir. Kişinin kendisinden yeni bir kişi yaratmak istediği için çok çalıştığını, sadece ruhen değil, fiziksel olarak da farklılaşmak, insanları hayran bırakmak ve değişmek istediğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: