RuyaTabirleri.com

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görmek, yapılan hataların telafi edileceğini ve kişinin nihayet kendisini rahatsız eden durumları ortadan kaldırarak her işin altından alnının akıyla çıkacağını tabir eder. Yanlıştan dönmek manasına da gelen rüya kumar, alkol veya kötü alışkanlıkların pençesine düşerek hayatını mahveden, çevresine ve sevdiklerine zarar veren kimselerin tedavi olacaklarına, hayatlarını yeniden inşa etmek için bu zararlı durumlardan kurtulmak için mücadele vereceklerine işarettir. Alınan eleştirileri ve uyarıları dikkate alarak hayatına çeki düzen verecek olan kişilerin gelecekte bugünlerinden çok daha farklı bir hayat yaşayacaklarına ve tüm yanlışlarından gerekli dersleri çıkartacakları için aynı hataları yinelemeyeceklerine tabir edilir. Maddi durumunu düzeltmek, borçlarını kapatmak, menfaatlere göre değil, iyi niyete göre hareket etmek ve daha düzgün biri olmayı istemek anlamına da gelir.

Rüyada Temiz Tuvalete Girmek

İşleri zamanında yetiştirmek, koşturmacadan kurtulmak ve kendisine emanet edilen bir malı gözü gibi korumak demektir. Temiz tuvalete giren kişiler düşmanlarından ve kendisine iyi görünen ikiyüzlü insanlardan kurtulurlar. Nazardan, uğursuzluktan uzaklaşmak, kötü insanlardan oluşan çevreden çıkmak ve daha düzgün, eğitimli, kişiye değer veren dürüst insanlarla arkadaşlık etmek demektir. Temiz tuvalet gören kişinin eşiyle arasında dargınlık varsa düzelir. İşleri yoluna girer ve hayatında olumlu gelişmeler yaşar.

Rüyada Temiz Tuvalet Taşı Görmek

Hane içindeki yaşantının kişiyi her açıdan mutlu edeceğini ve sahip olunan imkanların şükranla karşılandığını, helal kazancı, azla yetinmeyi ve nefis mücadelesi vermeden yaşanacağını işaret eder. Rüya sahibinin kalbini temiz tuttuğunu, amel defterini sevaplarla doldurmak için gayret gösterdiğini de tabir eder.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini aklamak, dürüstlüğünü ve doğruluğunu kanıtlamak ihtiyacında olan rüya sahibinin her fırsatta savunma yaptığını bildirir. İnsanların gözündeki profilini değiştirmek ve bıraktığı olumsuz izlenimlerden kurtulmak, saygı görmeyi arzulamak manasını taşır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!