RuyaTabirleri.com

Rüyada Temizlik Görmek

Rüyada temizlik yapmak kişinin içindeki zor durumdan ve bunalımlı ruh halinden kurtularak esenlik bulması anlamına gelir. Rüyada temizlik yapmak her zaman iyiye ve güzele işaret eder. Bir kurtuluş ya da karanlığın içinde doğan bir güneş gibi yorumlanır. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi, kötü bahtını, üzerindeki uğursuzlukları, kısmetsizlikleri ve ölü toprağını atarak, tazelenir ve yaşama sevincine yeniden kavuşur.

Rüyada Ev Temizlemek

Rüyada ev temizlemek hem huzur ve ferahlık anlamına gelir hem de kişinin ileride kendi evini alacağına ya da yeni bir eve sahip olacağına işaret eder. Rüyada kişinin kapısının önünü temizlemesi, uzun zamandır görmediği bir arkadaşı, yakını ya da aile bireyinden bir kimseyle kavuşacağına ve hasret gidereceğine delalet eder.

Rüyada Cam Temizlemek

Rüyada cam temizlemek güzel ve mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin çok sevdiği birinin iyi olduğu haberlerini alarak çok mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Buzdolabını Temizlemek

Rüyada buzdolabını temizlediğini gören kişinin işleri yolunda gidecek, rızkı, kazancı ve şansı artacak demektir.

Rüyada Araba Temizlemek

Arabası olmayan bir kişinin rüyasında bir arabası olduğunu ve arabasını yıkadığını görmesi, rüya sahibinin gerçekten de bir araba satın alacağına işaret eder. Eğer arabası olan biri bu rüyayı görürse daha yüksek bir model araba alacağı anlamına gelir.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, hane haklı ile tabir edilir. Rüyada baca temizlediğini gören kişinin rüyası, aile içindeki tatsız konuların giderileceği, ailede neşenin, mutluluğun ve esenliğin hâkim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sokağı Temizlemek

Rüyada oturduğu sokağı temizlediğini gören kişi, çevresindeki kişilerin yardımını alacak ya da takdirini toplayacak demektir.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak kişinin maddi yükümlülüklerinden kurtularak, omuzlarındaki ağır yükü atacağı anlamına gelir.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: