RuyaTabirleri.com

Rüyada Tenis Görmek

Rüyada tenis görmek, yapılan işten çok büyük keyif alındığına ve özellikle rüya sahibinin çalışma ortamının her zaman eğlenceli olduğuna, dostlukların ebediyen süreceğine, kişinin her işi severek yapacağına ve sonucunda dilediği başarıya ulaşmakta zorlanmayacağını bildirir. Tenis görmek bazı durumlarda kişinin yaşayacağı önemli bir kararsızlık sürecine de işaret eder. Özellikle evlilik gibi hayati bir konuda kişinin bir türlü karar veremediğine, ne yapması gerektiği ile ilgili başkalarının da fikrini alarak doğru yolu seçmeye çalıştığına da alamettir. İş konusunda yeni bir alana yönelmek, kişinin yeteneklerini özgüvenli şekilde ortaya koyabileceği yönelişlere girmek anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Oynamak

Tenis oynadığını gören kişi bekar bir erkekse, çapkınlıklarının kendisine zarar vereceğine, bir çok genç kızın hayalleri ile oynaması sonucunda beklemediği sorunlarla karşılaşıp itibarının zedeleneceği bir duruma düşeceğine alamet eder. Evli kişiler için eşinin bir başkasıyla ilişkisinin olduğuna ya da bir gönül ilişkisinin ortaya çıkarak kişiyi beklemediği bir üzüntüye sokacağını bildirir. Yaşlı kimseler için başka bir şehre taşınmak ya da kalan ömrünü çocuklarının yanında sevgi dolu, keyifli bir ortamda geçirmek anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Maçı İzlediğini Görmek

Kişinin çevresinde sürekli çatışmalı ortamların olduğuna, ister istemez bu durumların veya olayların içine girdiğine ve durup dururken başının ağrımasına neden olacak sorunlara sahip olduğunu alamet eder. Dolandırılmak ya da mal kaybına yol açacak bir ilişki içinde olmak anlamına gelen rüya çok yakın kişiler tarafından aldatılmaya veya güven zedeleyen bir durumla karşı karşıya kalmak anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Görmenin Psikolojik Yorumu

Tenis genellikle belirsiz düşüncelerin, ikilikler arasında kalmanın, çelişkili düşüncelerin ve kararsızlık nedeni ile istenilen şekilde bir hayata sahip olunamadığının işaretidir. Rüya sahibinin herkesin sözlerini dikkate aldığını ve bu yüzden kafasının karıştığını, kendi düşüncelerinden ziyade ailesinin isteklerine uygun şekilde hareket ettiğine de alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tenis Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emirhan (13 Ağustos 2016 saat: 09:18)

  Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımı tenis maçını izlerken gördüm,yanına gidip konuştum,kendisi mutluydu,beni görünce daha da mutlu oldu,sonra ona tenis oynamayı biliyor musun? Dedim.O da bildiğini söyledi, sonra giyinme kabinlerinde tenis kıyafetlerini giydi, sonra tam tenis kortuna girerken uyandım.

  -Rüyama cevap verirseniz çok sevinirim
  Satgılarımla, Emirhan

 2. Emine (26 Haziran 2016 saat: 15:27)

  Merhaba
  Rüyam şöyle ;
  tanımadığım ama seviyor olduğum (( o da beni seviyordu )) biri ile 2 kişilik bir grup olmusuz karşıda yüzlerini hic görmediğimiz bi grup ile tenis maçı yapıyoruz bu arada futbol maçlarındaki gibi birsürü insan toplanmıs bizi izliyor

  karşı grup ile aramızda kocaman dikdörtgen şeklinde siyah boşluk var biz topu oraya gönderiyoruz top aynı şekilde bize geri dönüyor
  daha sonra biz kazanıyoruz ve söz ettiğim tanımadığım aynı zamanda sevdiğim kişi kolunu omzuma atıyor ilerliyoruz ve ben ona ” ikimiz su ve ateşiz ” diyorum ben öyle diyince o üzülüyor ve ben ekliyorum ” ama birbirimizi çok seviyoruz ” sonra gülüp birbirimize sarılıyoruz arkadaşlarımız yanımıza gelince bitiyor

  Biraz tuhaf bi rüya..yorumunuzu merakla bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim :-))

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,