RuyaTabirleri.com

Rüyada Tenis Görmek

Rüyada tenis görmek, yapılan işten çok büyük keyif alındığına ve özellikle rüya sahibinin çalışma ortamının her zaman eğlenceli olduğuna, dostlukların ebediyen süreceğine, kişinin her işi severek yapacağına ve sonucunda dilediği başarıya ulaşmakta zorlanmayacağını bildirir. Tenis görmek bazı durumlarda kişinin yaşayacağı önemli bir kararsızlık sürecine de işaret eder. Özellikle evlilik gibi hayati bir konuda kişinin bir türlü karar veremediğine, ne yapması gerektiği ile ilgili başkalarının da fikrini alarak doğru yolu seçmeye çalıştığına da alamettir. İş konusunda yeni bir alana yönelmek, kişinin yeteneklerini özgüvenli şekilde ortaya koyabileceği yönelişlere girmek anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Oynamak

Tenis oynadığını gören kişi bekar bir erkekse, çapkınlıklarının kendisine zarar vereceğine, bir çok genç kızın hayalleri ile oynaması sonucunda beklemediği sorunlarla karşılaşıp itibarının zedeleneceği bir duruma düşeceğine alamet eder. Evli kişiler için eşinin bir başkasıyla ilişkisinin olduğuna ya da bir gönül ilişkisinin ortaya çıkarak kişiyi beklemediği bir üzüntüye sokacağını bildirir. Yaşlı kimseler için başka bir şehre taşınmak ya da kalan ömrünü çocuklarının yanında sevgi dolu, keyifli bir ortamda geçirmek anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Maçı İzlediğini Görmek

Kişinin çevresinde sürekli çatışmalı ortamların olduğuna, ister istemez bu durumların veya olayların içine girdiğine ve durup dururken başının ağrımasına neden olacak sorunlara sahip olduğunu alamet eder. Dolandırılmak ya da mal kaybına yol açacak bir ilişki içinde olmak anlamına gelen rüya çok yakın kişiler tarafından aldatılmaya veya güven zedeleyen bir durumla karşı karşıya kalmak anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Görmenin Psikolojik Yorumu

Tenis genellikle belirsiz düşüncelerin, ikilikler arasında kalmanın, çelişkili düşüncelerin ve kararsızlık nedeni ile istenilen şekilde bir hayata sahip olunamadığının işaretidir. Rüya sahibinin herkesin sözlerini dikkate aldığını ve bu yüzden kafasının karıştığını, kendi düşüncelerinden ziyade ailesinin isteklerine uygun şekilde hareket ettiğine de alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!