RuyaTabirleri.com

Rüyada Tenis Topu Görmek

Rüyada tenis topu görmek, kişinin sürekli her denilene uymaya kalkmasına ve bu yüzden işleri içinden çıkılmaz hale getirmesine alamettir. Kendisine her söyleneni ciddiye almak, herkesin peşinden gitmek ve kendi özel alanını koruyamamak nedeniyle sürekli sil baştan yapmak zorunda kalan rüya sahibinin etrafında kendisinden yararlanmak, kendisini kullanmak isteyen kurnaz insanların var olduğuna dair uyarıda bulunur. Bu kişilere dikkat etmemesi halinde hem maddi kayıplar yaşanacağına, hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına delalettir. İkili ilişkilerde rüya sahibinin annesi ile eşi arasında kalacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına yorumlanır. Sürekli fikir değiştirmek, bir hedefe yönelememek ve kararsızlık yaşamak anlamına da gelen rüya yakın tarihteki planlarda değişiklikler olacağına tabir edilir.

Rüyada Tenis Topu Almak

Kendisiyle alakalı kötü niyeti olan kimselerin oyunlarını açığa çıkarmak, saflığından yararlanmaya çalışanlarla araya mesafe koymak demektir. Rüya sahibinin olan bitenin farkına varacağı bir döneme gireceğine ve hayatıyla ilgili önemli kararlar alacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine yorumlanır. Bekar kişiler için evlilik kararı ile ilgili endişelerin gündeme geleceğine ve bir türlü nikaha yanaşmadıkları için beraberliklerinde kavgalar meydana geleceğini de ifade eder.

Rüyada Tenis Maçı İzlemek

Rüyada tenis maçı izlemek çalışılan yerde kirli oyunların farkına varmak, kötü düşünceleri olan, insanları kullanmak isteyen kurnaz insanların kendi tuzaklarına düştüklerini görmek demektir. Kendisini kötülüklerden ve fesat kişilerden koruyacak olmaya yorumlanan rüya, uyanık durmanın, hileli işlere bulaşmamanın ve her zaman dürüst yaşamanın alametidir.

Rüyada Tenis Topu Görmenin Psikolojik Yorumu

Tenis topu genellikle iki düşünce arasında sıkışmak, bir karar vermek zorunda kalmak gibi kişiyi strese sokan durumların varlığına alamettir. Gerçek hayatında kendisini çaresiz hisseden ve alacağı kararlarda zorlanan kişilerin gördükleri rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!