RuyaTabirleri.com

Rüyada Tenya Görmek

Rüyada tenya görmek, rüyayı gören kişinin iyi geçimine mani olacak, yaşamındaki tüm iyilikleri ve güzellikleri gölgeleyecek, kendisine isabet edecek şansın, hayrın, kısmetin ve iyiliğin de önünü kesecek bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin güzel günlerini arar olacak duruma geleceğine, gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine tabir edilir.

Rüyada Tenya Kurdu Görmek

Rüyada tenya kurdu görmekle, tenya görmek aynı anlamlara gelir. Rüyayı gören kişinin önünde engel olarak duran, ona sürekli külfet ve fazladan maddi yükümlülük getiren, bu nedenle yapabileceklerinin çoğunda kısıtlanmasına sebep olan bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin bu kimseden kopamadığı sürece idealleri, hedefleri ve hayalleri gerçekleşmeyecek demektir.

Rüyada Tenya Düşürmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağına dolanan ve ona gelecek her türlü yardımın önünde set çeken bir kimseden uzaklaşmayı başaracağı bu sayede kurtuluşu ve bayramı olarak sayacağı kadar rahatlayacağı, ferahlayacağı, hafifleyeceği hatta tabiri caizse yeni doğmuş bebek gibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Dışkıda Tenya Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde olan ve toplum arasında yiyici olarak bilinen bir takım kimselerin varlığına alamet eder. Rüya sahibine sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaklaşan, onun yediği her lokmadan ve içtiği her yudumdan nasiplenmek için adeta birbiriyle yarışan, küçük insanların olduğuna ve kendisinin de bu durumun farkına varacağına rivayet edilir.

Rüyada Ağızdan Tenya Çıkması

Rüyayı gören kişinin kendi sorumluluğunda olacak kişisel ve yanlış kararları nedeniyle, zor duruma düşeceğine, üzüleceğine, pişman olacağına ve başını vuracak taş arayacak kadar kendine öfkeleneceğine delalet eder.

Rüyada Şerit Düşürmek

Rüyayı gören kişinin kötü alışkanlıklar edinmesine neden olan, onu ailesinden ve iyi huylarından uzaklaştıran kimselere rest çekeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!