RuyaTabirleri.com

Rüyada Tepe Görmek

Rüyada tepe görmek, kadri yüce olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi ulu ve bilge kimse olarak yorumlanır. Bir kitap kadar engin bilgilerle dolu olmasının yanı sıra, yüce gönüllüğü ve ulvi oluşu ile çevresinde büyük saygınlık ve itibar görüyor, çok kişi de kendisi gibi olmak için gayret sarf ediyor demektir. Rüyada tepe görmek, rüya sahibi için ileride bu meziyetlere sahip olabilmesi adına yanında pişmeye çalıştığı yüce kişiye delalet eder.

Rüyada Tepeye Tırmanmak

Rüyasında bir tepeye tırmandığını gören kişi, çok kişi için çok zor olan bir işte büyük ilerleme gösterecek ve o işin uzmanı olacak demektir. Kişi bu büyük başarısı sayesinde her zaman, diğer insanlara göre bir adım önde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Küçük Tepe Görmek

Rüyasında küçük tepe gören kişinin hayalinin hep mütevazı bir hayat sürmek olduğu anlamına gelir. Kişi kirasını ve faturalarını ödeyip, karnını da bir lokma ekmekle doyurabiliyorsa, üstüne üstlük sağlığı da yerindeyse kendisine göre ondan mutlusu yoktur.

Rüyada Tepede Yürümek

Rüyasında tepede yürüdüğünü gören kişi hayallerine emin ve temkinli adımlarla yürüyor, olası bir hayal kırıklığı ya da başarısızlık nedeni ile heyecanını ve mutluluğunu da kimseye belli etmemeye çalışıyordur diye tabir edilir. Fakat işin sonu temiz ve aydınlıktır.

Rüyada Tepede Olmak

Rüyada tepede hem de en tepede olmak, iş hayatında en yüksek makama sahip olmaya delalet eder. Kişi aşk hayatında da olabileceğinin en fazlası kadar mutlu olacak ve ayakları yerden kesilecek demektir.

Rüyada Tepeye Bakmak

Rüyasında bir tepeye baktığını gören kişinin yaptıklarını, yaşam tarzını, hayata ve insanlara başını ve de yaklaşımını örnek aldığı bir kimse vardır diye delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!