RuyaTabirleri.com

Rüyada Tepeye Çıkmak

Rüyada tepeye çıkmak, yeni başlangıçların ve kişiye heyecan verecek olayların habercisidir. Güzel bir zamana girildiğini de bildiren rüya, ilişkiler konusunda şanslı olunacağının da altını çizer. Özellikle bekarlar için geçmişi geride bırakma kararı alarak yepyeni ilişkilere başlayacak gücü kendilerinde bulacaklarını alamet eder. Kendisini iyi ifade edebilecek olan gençlerin iş konusunda beklenmedik bir kariyere imza atacaklarına, huzurlu ortamlarda, sakin ve aklı başında hareket edeceklerine, erken yaşta olgunlaşacaklarına da yorumlanır. Tepeye çıkmak, manevi gücün yerine geleceğine, kişinin kendi iç dünyasına yolculuklar yaparak, hayattan ne istediğini, sorunlarına ne gibi çözümler getirebileceğini daha iyi göreceğini, yaşadığı her güzellikten tatmin olacağını da ifade eder.

Rüyada Yüksek Bir Tepeye Çıkıp Oturmak

Çok uzun yıllar sürecek bir başarının müjdesini verir ve kişinin var olan ya da elde ettiği mevkinin tadını çıkaracağı, uzun zamanlar boyunca zirvede yaşayacağını bildirir. Sanatla uğraşan kişiler için uluslararası platformlarda isminin duyulacağı güzel eserler ortaya koyacaklarını alamet eder. Hayatın anlamını keşfedecek olan rüya sahibinin ailesine karşı tavırlarının değişeceğini, daha anlayışlı, daha tatminkar bir hayat süreceğini de delalet eder.

Rüyada Tepeye Çıkıp Düştüğünü Görmek

Bir tepeye çıkıp düştüğünü gören kimse sahip olduğu hiçbir şeyin değerini bilemez ve sonradan pişmanlıklar yaşar. Mutluluğu sürekli başka yerlerde arayan kişilerin şükretmeden yaşadıklarını ve bir türlü tatmin olamadıkları için sürekli huzursuz olduklarını da işaret eder. Önceleri kişiyi mutlu eden şeylerin artık işe yaramadığını, sahip olunan mevkinin ya da paranın kişiye zevk vermediğini bildiren rüya, başarı merdivenlerini çok hızlı çıkan kimselerin elde ettikleri mutlulukla yanlışlar yaparak başladıkları yere geri döneceklerini ve hüsrana uğrayacaklarını da işaret eder.

Rüyada Tepeye Çıkmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin sinirlerinin bozuk olduğunu ve ruhsal dengesini sağlayamamaktan ötürü sık sık hastalandığını, düzensiz bir yaşama sahip olduğunu ve kontrolü elde tutmak için harcanan çabanın kişiyi gereğinden fazla yorduğunu simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!