RuyaTabirleri.com

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, rüya sahibi için uğur anlamına gelir. Kısmetin bol, şansın daimi olmasına, geleceğin parlak, aydınlık ve başarılı şekilde ilerlemesine, her günün bir önceki günden daha güzel, mutlu ve bereketli olmasına delalet eder. Rüyasında tepsi gören kişinin hayatta sırtının yere gelmeyeceği tabir edilir. Rüya sahibi için kurtuluşa ermek ve huzura kavuşmak olarak ifade edilir. Rüyasında tepsi gören kişi tüm dertlerinden, sıkıntılarından, yokluğundan ve parasızlığından kurtulur ve mutlu bir hayata kavuşur. Hayatı düzene girer, mutlu bir yuvası olur, çocuk sahibi olur ve kalan ömrünü de en iyi şekilde yaşar diye tabir edilir.

Rüyada Tepsi Tutmak

Birilerinin desteği ve yardımı ile büyük bir kısmete kavuşmak anlamına gelir. Rüya sahibi arkasına alacağı destek sayesinde çok çalışıp başarılı olarak ayağına gelmiş kısmetin kıymetini bilecek ve bundan hayır elde edecektir. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı torpille yani bazı nüfuslu kimseleri araya koyarak iş yaptırmak anlamına geldiği şeklinde yorumlarlar.

Rüyada Tepsi Satın Almak

Bol rızık elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi daha çok kazanmanın bir yolunu bulacak ve o işle meşgul olarak ekmeğini çıkarmaya çalışacak demektir. Rüya sahibinin amacı evlatları için daha iyi bir gelecek kurabilmektir.

Rüyada Tepsi İçinde Yemek Görmek

Rüya sahibinin hesap kitap yapıyor olmasına delalet eder. Kişi eline kağıt kalem alarak aylık harcamalarını ve elindeki parayı hesaplıyor ve buna göre kendisi için bir ödeme planı çıkarıyor demektir.

Rüyada Tepsi Baklava Görmek

Rüya sahibinin sağlık sorunlarından, üzüntülerinden, kederlerinden, sorunlarından ve borçlarından kurtuluşunun çok yakın olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi mutluluğa çok yaklaşmış demektir. Elini uzatsa dokunacağı kadar yakın bir kısmet sayesinde kurtuluşa erecek ve mutlu olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tepsi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mert kızılırmak (10 Ekim 2014 saat: 02:17)

    öncelikle merhaba rüyamda öğretmenlik yaptığım okulda öğrencilerime bı önceki gün bi ruya gördüğümü soyluyor ve anlatıyorum ve bu akıllı tahtadan görmüs oldugum bir ismi aratıyorum sosyal medyadan ve karsıma basında Türk Bayragı dalgalanan bir mezar cıkıor profıl resmı olarak ismi de merve eyüp . Sonra ogrencılerım bana hanı beraber aratıyoruz ya ogrencı mılletını bılırsınız bı seyı once yapınca bagıra bagıra hep bır agızdan sunları soyluyor ‘ Rüyasında bu mezarı gören gelecege yonelık plan yapmasın , fazla zamanı kalmamıstır ‘ Sonra bu guncel olaylardan dolayı askere alınıyorum uzerımde kamuflajım var bı kac tane daha rutbelı arkadas var bole soyunma odası gıbı bı yerde muhabbet edıyoruz bı tane komutanımızdan bırı bı tane kucucuk bı sıvılce gosterıyo bende onu sıkıyorum ve patlıyo cıkan sey agzıma gelıor tukuruyorum falan o arda uyandım sımdıden tesekkur ederım elımden geldıgınce detaylı yazmaya calıstım şimdiden tesekkur ederım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,