RuyaTabirleri.com

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, rüya sahibi için uğur anlamına gelir. Kısmetin bol, şansın daimi olmasına, geleceğin parlak, aydınlık ve başarılı şekilde ilerlemesine, her günün bir önceki günden daha güzel, mutlu ve bereketli olmasına delalet eder. Rüyasında tepsi gören kişinin hayatta sırtının yere gelmeyeceği tabir edilir. Rüya sahibi için kurtuluşa ermek ve huzura kavuşmak olarak ifade edilir. Rüyasında tepsi gören kişi tüm dertlerinden, sıkıntılarından, yokluğundan ve parasızlığından kurtulur ve mutlu bir hayata kavuşur. Hayatı düzene girer, mutlu bir yuvası olur, çocuk sahibi olur ve kalan ömrünü de en iyi şekilde yaşar diye tabir edilir.

Rüyada Tepsi Tutmak

Birilerinin desteği ve yardımı ile büyük bir kısmete kavuşmak anlamına gelir. Rüya sahibi arkasına alacağı destek sayesinde çok çalışıp başarılı olarak ayağına gelmiş kısmetin kıymetini bilecek ve bundan hayır elde edecektir. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı torpille yani bazı nüfuslu kimseleri araya koyarak iş yaptırmak anlamına geldiği şeklinde yorumlarlar.

Rüyada Tepsi Satın Almak

Bol rızık elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi daha çok kazanmanın bir yolunu bulacak ve o işle meşgul olarak ekmeğini çıkarmaya çalışacak demektir. Rüya sahibinin amacı evlatları için daha iyi bir gelecek kurabilmektir.

Rüyada Tepsi İçinde Yemek Görmek

Rüya sahibinin hesap kitap yapıyor olmasına delalet eder. Kişi eline kağıt kalem alarak aylık harcamalarını ve elindeki parayı hesaplıyor ve buna göre kendisi için bir ödeme planı çıkarıyor demektir.

Rüyada Tepsi Baklava Görmek

Rüya sahibinin sağlık sorunlarından, üzüntülerinden, kederlerinden, sorunlarından ve borçlarından kurtuluşunun çok yakın olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi mutluluğa çok yaklaşmış demektir. Elini uzatsa dokunacağı kadar yakın bir kısmet sayesinde kurtuluşa erecek ve mutlu olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!