RuyaTabirleri.com

Rüyada Teras Görmek

Rüyada teras görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı işler gerçekleştirerek büyük başarılar kazanacağına, bu sayede mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına ve bir ömür boyu huzurlu ve mutlu olarak yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatı ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına ve çok büyük sevinç duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Teras Süpürmek

Yapılacak işler için yakın bir zamanda çok büyük adımlar atılacağına, bu sayede çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına ve hayırlı haberlerin alınacağına işaret eder.

Rüyada Teras Katı Görmek

İş hayatında elde edilen kazanç ile ev bark alınacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına, hayırlı ve çok iyi çocuklara sahip olunacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına delalet eder. Ayrıca, uzun bir zamandan beri iş hayatı ile ilgili bir konuda beklenen haberin olumlu olarak geleceğine yorumlanır.

Rüyada Teras Yıkamak

Aile hayatında başka insanlar yüzünden ortaya çıkan sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kaldırılacağına,  aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına ve bu sayede var olan sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda ortadan kalkacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Terasa Çıkmak

İş hayatında yakın bir zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok hayırlı adımların atılacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına ve çok güzel ve sevinçli olayların kapısının açılacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!