RuyaTabirleri.com

Rüyada Teras Görmek

Rüyada teras görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı işler gerçekleştirerek büyük başarılar kazanacağına, bu sayede mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına ve bir ömür boyu huzurlu ve mutlu olarak yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatı ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına ve çok büyük sevinç duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Teras Süpürmek

Yapılacak işler için yakın bir zamanda çok büyük adımlar atılacağına, bu sayede çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına ve hayırlı haberlerin alınacağına işaret eder.

Rüyada Teras Katı Görmek

İş hayatında elde edilen kazanç ile ev bark alınacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına, hayırlı ve çok iyi çocuklara sahip olunacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına delalet eder. Ayrıca, uzun bir zamandan beri iş hayatı ile ilgili bir konuda beklenen haberin olumlu olarak geleceğine yorumlanır.

Rüyada Teras Yıkamak

Aile hayatında başka insanlar yüzünden ortaya çıkan sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kaldırılacağına,  aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına ve bu sayede var olan sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda ortadan kalkacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Terasa Çıkmak

İş hayatında yakın bir zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok hayırlı adımların atılacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına ve çok güzel ve sevinçli olayların kapısının açılacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Teras Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. derya (27 Aralık 2014 saat: 11:09)

  rüyamda eşim ile beraber merdivenlerden çıktık teras katta dostlarımız karı kaoca ama her yer ferah böyle beyaz ağırlıklı,onları gördük eşimin üstünde kırmızı kazak lacivert pantolon var.terasın tam kapısındayken eşimle konuşurken dostlarımız kapıyı açıo bunlar kim der gibi onların evi de açık renk böyle kapıyı aralı açıyo.ben de eşime onlar müsait değiller bak diyorum ve gülüyoruz onlar da duş falan almışlar.sonra giriyoruz içerde oturuyoruz.sohbet falan evlerinin ne kadar ferah olduğunu söylüyorum.ve uyanıyorum .YNİ BU RÜYAYI YORUMLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

 2. PEKMOY (15 Eylül 2014 saat: 12:27)

  Rüyamda, eşimin kardeşi(kayınbiraderim) ben ve ölen kayınvalidem şehirdışında kayınbiraderin yaşadığı yerdeymişiz ve araba ile bir yere gidiyoruz. Arabayı kayınbiraderim kullanıyoryanında ölen kayınvalidem varmış ben ve kızım ise arkadayız. Kayınvalidem sürekli konuşuyor. Bir ara Kayınbiraderim duruyor. Kayınvalidem de niye durdun şimdi oğlum diyor. Önümüzde yol ayrımı var. Yol ikiye ayrılıyor. Biri yokuş yukarı ağaçlıklı güzel bir yol diğeri de yine ağaçlıklı tam yokuş aşağı olmasa da daha düz bir yol.Ve kayınbiraderim diyor ki. ” bir dakika anne bu yol birazdan tıkanacak (yokuş yukarı yol) o yüzden ben daha kestirme ve açık yoldan gideceğim “diyor. Zaten biraz durup bakınca o yolda virajı dönünce trafiğin yavaş yavaş tıkandığını görüyoruz. Ve ben bundan sonra birden uyandım.

 3. OYA (15 Eylül 2014 saat: 12:19)

  Rüyamda önce eşim ve kızımla küçük bir eve taşınacağımızı ve bu yüzden sokak arası bir yerde küçüçük boş bir ev gezdiğimizi görüyorum. Ancak gezerken birden eşimin yerine babamı görüyorum. Yani babam ben ve kızım taşınacakmışız gibi. en küçük bir antreden açılan 2 oda ve salondan oluşuyor. Ev şimdiki evimizden küçün ve semti de farklı ama sevimli geliyor bize. Bu arada balkon yerine treasa açılan bir kapısı var. Terasa çıkıp çok ferah ve mutlu hissediyorum kendimi. Be kızıma burası da bizi ferahlatacak bak ne güzel diyorum.

 4. gl (21 Mayıs 2014 saat: 17:35)

  ruyamda yurt dişindan kendi köyüme gidiyormuşum ve köyüme vardigimda orda otobusden inip evimi goruyorum yanimdada ablalarim ve annem var evime bakiyom eyvah diyom bilseydim evimin anahtarini yanima alirdim ve bi kontrol ederdim diyorum ve o esnada sadece ben kendi evimin terasina çikmiş oluyorum ve kapninda acik kalmis oldugunu goruyorum fakat guya beyim butun terasi naylon posetlerle her tarafi kapatmis. diyorimki kendi kendime bu naylonlari bi cektinmi herkes iceri girebilir ve bir tek ben iceriye giriyorum ki bide ne goruyum evimin tavani akmis icetde bi birikinti yok ama esyalarim yağmur suyuylan islanmis ve hemen aglayarak tereasa cikiyorum ruyanin basinda da demistim yanimdakilerde annem bacilarim onlara donup agliyom herseyim maf oldu diyorum ve annem hic tepki vermiyor sadece umursamaz bir tavirla bisey olmaz zaten siz o esyalari gecici almistiniz yenisini alirsiniz ve ben hala agliyordum ki uyandim … lutfen tabirletseniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,