RuyaTabirleri.com

Rüyada Terazi Görmek

Rüyada terazi görmek, yasal ve resmi işlere işaret eder. Rüya sahibinin çok önemli, büyük ve ciddi işleri olacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri terazinin kişinin vicdanı olduğu yorumunu yaparlarken bazı rüya tabirlerine göre rüyada terazi görmek hukuk ve devlet adamları olarak ifade edilir.

Rüyada Teraziye Çıkmak

Rüyada teraziye çıkmak, rüya sahibinin kalbinin sesinin dinleyerek ve inancına uygun şekilde davranması gerekecek bir iş yapacağına, bu işi yaparken kuldan utanıp, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına tabir edilir. Geleceği etkileyecek işler yapmaya yorulur.

Rüyada Bozuk Terazi Görmek

Rüyada bozuk terazi görmek iyi değildir ve şer olarak kabul edilir. Yanlış ve kötü işler yapmaya, hak yemeye, haksızlık yapmaya ya da iftira atmaya, kötü niyetlerle davranmaya ve insanların kalbini kırıp, canlarını yakmaya delalet eder.

Rüyada Altın Terazi Görmek

Rüyada altın terazi görmek de iyi değildir. Elinden ayağından eksik olan ve bu nedenle utanç ve üzüntü duyan bir kimsenin varlığına işaret eder. Normal insanlar gibi olamadığı için üzülen, kahreden, her gün gözyaşı döken ve isyan eden birinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Bir Şey Tartmak

Rüyada bir kişinin terazi ile bir şey tarttığını görmesi, o kişinin hayatı ve geleceği ile ilgili olarak bir yol ayırımına gireceğine ve karşısına çıkan yollardan birini mutlaka seçmek zorunda olacağına alamet eder.

Rüyada Kantar Görmek

Rüyada kantar görmek, rüya sahibinin hakkını alacağına, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına yorulur. Kişinin, içine dert olan büyük bir kederden kurtulacağına ve artık kafasını yastığa huzurla koyacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!