RuyaTabirleri.com

Rüyada Tere Görmek

Rüyada tere görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta çok sevilen ve saygı duyulan kişilerden birinin, hastalığından ya da düştüğü bir kötü durumdan ötürü çok üzülüp kahrolmaya tabir edilir. Aynı zamanda, içinde bulunulan sıkıntılardan ötürü çok büyük sorunlara kapılmaya ve bu yüzden endişe duymaya delalet edilir.

Rüyada Taze Tere Görmek

Rüyada taze tere görmek, yoğun bir iş arama döneminden sonra bulunulan işte çok iyi çalışmalar ortaya koymaya ve bu sayede çok takdir edilip çok iyi bir konuma gelmeye ve çok fazla para kazanmaya işaret edilir.

Rüyada Tere Yemek

Rüyada tere yemek, iş hayatında çok büyük bir çalışmaya ya da projeye girmeye ve projenin kendi zorluklarından ötürü çok büyük sıkıntıya girmeye yorumlanır.

Rüyada Manavdan Bir Demet Tere Almak

Rüyada manavdan bir demet tere almak, rüyayı gören kişinin eline hiç beklemediği bir yerden geçecek yüklü bir miktarda paraya delalet edilir.

Rüyada Tereyi Yıkayan Birini Görmek

Rüyada tereyi yıkayan birini görmek, iş hayatında çok iyi projeler gerçekleştirip çok büyük para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Yemyeşil Tereyle Dolu Bir Bostan Görmek

Rüyada yemyeşil tereyle dolu bir bostan görmek, rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel işler gerçekleştirip çok başarılı projelere imza atarak çok zengin insanlar arasına girmeye işaret edilir.

Rüyada Pörsümüş Tere Görmek

Rüyada pörsümüş tere görmek, yapılan çalışmalar ve ortaya konan işlerde ortaya çıkan sorunlardan ötürü çok büyük zarara uğramaya delalet edilir.

Rüyada Kuru Tere Görmek

Rüyada kuru tere görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta bütün işler çok güzel ve hayırlı giderken ortaya çıkacak sorunlara ve bu yüzden yaşanacak huzursuzluklara ve duyulacak endişeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!