RuyaTabirleri.com

Rüyada Tereyağ Görmek

Rüyada tereyağ görmek, rüyayı gören kişiyi sevinçten havalara uçuracak kadar güzel bir haber alacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok rahat bir hayat sürerek ailesi ve sevdikleri ile birlikte bir ömür boyu huzurlu, mutlu ve sağlık içerisinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tereyağ Yemek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında kazandığı başarıları, iyi ve dürüst bir insan olmasını çekemeyen ve sürekli kuyusunu kazan bir kişinin, çok sevdiği insanlardan biri hakkında yalan bir haber ya da bir dedikodu çıkartıp rüya sahibinin, çok büyük ve güzel işler yapmasını engelleyeceğine ve zarar etmesine neden olacağına işaret eder.

Rüyada Tereyağ Yediğini Görmek

Rüyada tereyağ yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin iş hayatında çok iyi bir yere gelmesini engellemeye çalışan ve çok büyük kötülükler yapmayı düşünen bir kişinin, rüya sahibinin sevdiği insanlardan biri hakkında çok kötü şeyler uyduracağına ve onu üzmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada Tereyağ Ekmek Yemek

İş hayatında kısa süreli bir durgunluk ve sıkıntı yaşayan rüya sahibinin sorunlarının çözüleceğine, şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine ve çok daha iyi bir duruma gelerek iş hayatında çok iyi işler geçekleştireceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir dönem geçireceğine alamet eder. Aynı zamanda, yaşanan bir hastalıkla ilgili olarak herhangi bir endişeye kapılmaması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Tereyağ Yapmak

İş hayatında ya da eğitim hayatında çok kötü yollara başvuran, insanların hayatını altüst eden, çok büyük sorunlara sebep olan ve çok zarar verici durumların yaşanmasına sebep olan bir kişinin yalanlarının ve kötülüklerinin ortaya çıkarılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: