RuyaTabirleri.com

Rüyada Tereyağı Görmek

Rüyada görülen tereyağı genel olarak oldukça olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında tereyağı gören bir kişinin dini bütün din konusunda bilgili bir kişi olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu kişi bir bayansa oldukça tatlı dilli ve konuşmayı seven bir kişi olduğunu söylemek mümkündür. Tereyağı kesinliğe işarettir.

Yani rüyasında tereyağı gören bir kişinin çeşitli şüphelerden uzak durmayı seven bunun bilincinde olan bir kişi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca rüyasında tereyağı gören bir kişinin öğrenmeye ve öğretmeye açık bir kimse olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Rüyada Tereyağı Tartmak ve Almak

Rüyada tereyağı tartan ve sonunda alan bir kimse için rüya çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Bunun için rüya sahibinin cinsiyeti de önemlidir. Rüyasında tereyağı tartan ve alan kişi bir erkekse şimdiye kadar almış olduğu tüm işlerde oldukça başarılı sonuçlar elde edeceği anlamına gelebilir. Tüm işleri başarılı bir şekilde tamamlayarak kendisini kanıtlayacağı anlamına gelebilir.

Bu rüyayı gören kişi bir genç kızsa almış olduğu işleri zorlanarak tamamlayacağına çeşitli başarısızlıklar yaşayacağına işaret olarak sayılabilir. Ancak son olarak bu rüyayı gören kişi olgun bir bayansa yapacağı tüm işlerde ve çalışmalarda dikkatli olması gerekmektedir. Bu sayede başarı sağlama oranı artacaktır.

Rüyada Taze ve Sarı Tereyağı Görmek

Bir kişi rüyasında daha taze olduğu belirlenen renk olarak sapsarı bir tereyağı görürse bu rüya o kişinin şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmalarda büyük sabır gösterdiğini ve bu sabırdan dolayı oldukça olumlu sonuçlar alacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca sarı renkli tereyağı sağlık anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin sağlıklı ve uzun bir hayat yaşayacağı bu yüzden mutlu ve huzurlu bir geleceği olacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tereyağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. berkecan (27 Şubat 2015 saat: 04:37)

  Rüyamda arkadaşımın marketine giriyordum kek için tereyağ alacağımı soyluyordum o da ufak kutulardakinden veriyordu rerengi oldukça sariydi sonra hesaba gelince gülümseyerek 45 lira olduğunu söylüyordu ben pahalı olduğunu sorarken ucuzuyla degistiriyordum.

 2. OZLEM (21 Kasım 2014 saat: 09:14)

  misafirlikte çay isteyene mutfakta çay ben koyarım dedim. ateşin üstünde çaydanlığın altı vardı. üstü ise tezgahtaydı. içine bir baktım teteyağı var. hala kızına nasıl çay yapıyoprsunuz siz dedim şaka yollu. bu tereyağlı öçaty dedi. bardağa terayağından çay koyar gibi dem koydum. içi tereyağı doluydu ama demden 1 bardaklık çıktı. içinde katı sarı tereyağ vardı

 3. cigdem (26 Ekim 2014 saat: 23:02)

  Annem ruyasında beni tereyaglı ekmek yerken gormus elimde kucagımda sag sol tarafımda bircok tereyaglı ekmek varmıs anlamı nedır acaba…birde ruyamda bembeyaz bir araba gordum bir kız arkadasınla yol kenarında bekliyoruz ve bir araba geliyor beyaz cok guzel.. gordugum kız arkadasımda normalde evli 2.esi aarabadan bir olgun adam ınıyor takım elbıselı bıyıklı bır adam arkadasıma kım bu dıyorum bana 3.kocam dıyor o one bınıyor ben arka tarafa.. arkadada bir genc delika lı var onun yanına oturuyorum yuzu bulutluydu htırlmıyrm elimi ıkı elinin arasına aldı ve arabayla gttık

 4. müjgan (21 Ekim 2014 saat: 09:52)

  rüyamda sokaklarda yere sürülmüş oldukça fazla her yer tere yağ beyazımsı üstünden geçmek zorundaydık ve diğer bi yer doğru gittiğimde marketlerdeki paket peynirlerden her yere dağılmış sokaklar yiyecek doluydu sanki bi felaket olmuş market falan patlamışta ben şarküteri kısmına denk gelmişim gibi baya bi topladım peynirden paket paket sonra küçük bir odalı bir yere gidip koydum orada çocuklarmda vardı ama bir korku vardı hep içimde tekrar dönüp toplamak istiyordum ama dışarı çıkmaya korkuyordum kapıyı kilitli tutuyordum sonra eşim geldi başka bir kapıdan o içeri girincede biraz korku oldu yine yani sıkıntılıydım uyandığımda ….sizce ne olabilir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,