RuyaTabirleri.com

Rüyada Terfi Görmek

Rüyada terfi görmek, çok hayırlı ve güzel bir işe girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Terfi Etmek

İş hayatında daha önce yapılmamış hamleler yapılacağına, bu sayede yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına ve hayatın gittikçe renkli ve hayırlı bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Terfi Etmediğini Görmek

Sıkıntılı ve zor zamanlar geçirileceğine, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Terfi Edilmek

İşlerin ve ortaya konulan çalışmaların hayırlı bir hal alacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine yorumlanır.

Rüyada Birinin Terfi Ettiğini Görmek

Kişinin, çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine ve mutlu bir hayata adım atacağına delalet eder.

Rüyada İşinde Terfi Etmek

İş hayatı içinde alınacak bir terfi ile çok büyük mutluluk duyulacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına ve büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!