RuyaTabirleri.com

Rüyada Terleme Görmek

Rüyada terleme, çeşitli sıkıntılarla karşılaşılmasından ötürü sorunlu ve zor zamanlar geçirileceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, üzüntülerin daha da artacağına ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere ulaşılamayacağına delalet eder.

Rüyada Ölünün Terlemesi

Çalışma hayatında çok kötü durumların yaşanacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, sorunların gittikçe artacağına ve üstüste kazalarla karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada El Terlemesi

Sevilen kişilerin dertlerine sıkıntılarına ortak olunacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde sorunların kökünden çözüme kavuşacağına ve endişe duyulan konularda çok olumlu adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada Bebeğin Terlemesi

Günden güne artacak olan zorunlar yüzünden yakın zaman içinde ele geçen kazancın biteceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine alamet eder.

Rüyada Ayak Terlemesi

Zor günlerin ve çeşitli üzüntülü olayların yaklaşmakta olduğuna, sorunların artacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada Yüzün Terlemesi

Sevilen kişilerin kısmetsizlik yaşayacaklarına, zorluk ya da sıkıntı çekilecek bir döneme girileceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,