RuyaTabirleri.com

Rüyada Terlemek

Rüyada terlemek, çok hayırlı ve makbul rüyalar arasındandır. Rüya sahibinin hem hastalıklarından hem de hastalıklı ruh halinden kurtulacağına, esenlik bulup, hafifleyeceğine tabir edilir. Kişi için büyük bir değişim ve dönüşüm yaşamasına delalet eder. Gönül kırıklıklarının tamamen iyileşmesine, ölü düşüncelerin canlanmasına ve hayallerin yeniden fikredilmesine işaret eder. Tüm sıkıntıların ve dertlerin kısa süre içinde biteceği, rüya sahibinin eteğine dolanıp, kendisini aşağı çekmeye çalışan kimselerden kurtulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Hastanın Terlemesi

Çok hayırlıdır, eğer rüya sahibi gerçekten hastaysa kısa sürede şifa bulup ayağa kalkacaktır. Yok kendi değil de aile içindeki biri yatak döşek yatıyorsa o kişi kısa sürede sapasağlam olacaktır.

Rüyada Terleyen Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında terleyen birini görmesi kendisi ile tabir edilir. Kişinin tabir yerindeyse üzerine atılmış olan ölü toprağından silkeleneceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar büyük bir yaşam enerjisine kavuşacağına işaret eder. Kişi önceden ne kadar ağırkanlıydıysa şimdi de bir o kadar bitmeyecek bir yaşam enerji ile dolu olacaktır.

Rüyada Su Gibi Terlemek

Rüyada su gibi terleyip, sırılsıklam olan kişi, büyük meşakkatle ve çok uzun saatler çalışacak, ailesinin geçimini rahat rahat sağlamak için deyim yerindeyse köle gibi çalışıp, kazancını efendi gibi harcayacak demektir.

Rüyada Ter Kokmak

Rüyasında ter koktuğunu gören kimse bazı musibetler yaşayacak ve sıkıntıya düşecektir. Tatsız olaylar yaşamaya ve dertlenmeye bazen de doğru yoldan sapmaya işaret eder.

Rüyada Koltukaltı Terlemesi

Rüyasında koltuk altının terlediğini gören kişinin rüyası, viral yani bulaşıcı bir mikrop kapabileceğine ve başta ailesi olmak üzere, kendisi ile canlı şekilde iletişim halinde olan kişilere de bu mikrobu bulaştırabileceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,