RuyaTabirleri.com

Rüyada Terlik Almak

Rüyada terlik almak, parasal konularda kişinin sürekli ayağına dolanan bir meselenin varlığına dikkat çeker ve bu konu için mutlaka yardım almak gerektiğini ifade eder. Kendi başına sorunu çözmeye alışan kişilerin sadece bu durumu daha fazla uzatmış olacaklarını, bundan sonraki süreçte de sorunu tek başlarına halledemeyeceklerini, aile ve yakın arkadaşlara durumdan bahsedip akıl almalarının faydalarına olacağını bildirir. Diğer bir anlamı da ilerleyen günlerde sık sık gezintiye çıkmak yahut ziyaretlere gitmek demektir. Ani gelen haberler veya hastalanan eşe dosta gitmek suretiyle yoğun geçecek günlerin habercisidir. Sosyal açıdan faal bir hayat sürmek ve maddi konularda rahat olmak yüzünden yakın çevrede bazı kıskanç kimselerin davranışları yüzünden sıkıntı duymak anlamına da gelir. Erkek terliği almak eş konusunda şanslı olunacağını ve her türlü sorumluluğu üstlenen, tüm aileyi bir arada tutan bir aile büyüğünün varlığıyla rahat nefes alındığını bildirir. Bayan terliği almak rüya sahibinin arkasından konuşan birinin haddini bildirmek manasındadır.

Rüyada Terlik Bulmak

Sokakta erkek terliği bulmak bekar bayanlar için kendilerine aşık olan veya uzaktan seven, beğenen çok sayıda kişinin varlığına yorumlanır. Kısmetli olmak, evlenme teklifi almak ve fiziksel açıdan herkesin beğenisini kazanacak kadar albeni sahibi olmaya alamettir. Sokakta bayan terliği bulanların evlerine aniden, habersiz gelen misafirler olur.

Rüyada Terlik Giymek

Hayat motivasyonunun çok yüksek olduğuna ve kişinin her türlü olumsuz durumla baş edebilecek seviyeye geldiğine yorumlanır. Unutkanlıktan ve dalgınlıktan kurtulmak, zihni sürekli iyi düşüncelerle meşgul etmek, konuk ağırlamak veya konuk olmak manalarına da gelir. Tatlı bir telaş içinde geçecek güzel günlerin habercisidir.

Rüyada Terlik Almanın Psikolojik Yorumu

Ailevi meselelere karşı daha duyarlı ve itinalı bir tutum içinde olunduğuna dair bilgi verir. Kişinin tüm önceliklerini mercek altına alarak bundan sonraki hayatını kendi ihtiyaçları ve önemsediği doğrular çerçevesinde geliştireceğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!