RuyaTabirleri.com

Rüyada Terlik Görmek

Rüyada terlik görmek size mutluluk ve sevinç verecek  haberler alacağınıza delalet eder. Terlik rüyası gören kimse sorunlardan uzak, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam sürecek demektir.

Rüyanızda ayağınızda terlik olduğunu görürseniz evin içinde istenmeyen, hoşa gitmeyecek bir olayla karşılaşacağınız rivayet edilir. Terlik görmek birine itaat etmek, boyun eğmek zorunda bırakılacağınıza ve bu durumdan kaçınmak için uyanık ve dikkatli olmanız gerektiğine de işaret eder.

Bekar bir kişiyseniz rüyada birinin size hediye olarak terlik verdiğini görmeniz evleneceğinize yorumlanır. Evli bir bayan birinin kendisine terlik hediye etiğini gördüğünde ise o bayanın eşinin istekleri karşısında boyun eğeceği rivayet edilir.

Rüyada terlik ayrıca hizmetkara, güç ve kudret sahibi olmaya, menfaat ve mala, evin hanımına, yolculuk yapmaya ve rahatlığa da işaret eder.

Rüyada ayağınıza renkli ve hoş görünüşlü terlikler giymiş olarak yürürseniz bolluk ve bereket içinde, sevinçli ve mutlu olacağınız rivayet edilir. Rüyada terlik, yaşanabilecek ufak tefek sıkıntıların da sembolüdür. Fakat çok güzel bir terlik bekar bayanlar için evliliğin yolda olduğuna işaret eder.

Rüyasında ayağında güzel bir terlik olduğunu gören kişinin hafif bir rahatsızlık geçireceği, fakat bu durum uzun sürmeyip kısa zamanda yine işine gücüne bakar hale geleceği rivayet edilir.

Rüyada Terlik Satın Almak

Rüyanızda terlik satın almanız büyük bir yanlış yapacağınıza dair bir uyarı olarak yorumlanır. Bu uyarıyı dikkate alıp iş konusunda ya da arkadaşlık konusunda çok dikkatli olunması gerektiğine aksi takdirde üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Terlik/Takunya Görmek

Rüyasında tahta terlik/takunya gören kişinin kudret düşkünü ve kavgaya meyilli biri olması ihtimali olduğu rivayet edilir. Aynı zamanda, bazı zamanlar vereceği hatalı kararlardan ötürü sorunlarla boğuşacağına işaret eder.

Rüyada Terlik Almak

İş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak çok güzel ve hayırlı haberler alınacağına, bu sayede sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, zengin olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Terlik Aramak

Yakın bir arkadaşla çok gereksiz bir yere yaşanan ve iki tarafı da çok üzen bir kırgınlığın iki tarafın da sevdiği bir arkadaşlarının çabalarıyla sona ereceğine işaret eder. Aynı zamanda, uzun zaman önce maddi sıkıntılardan önce yarıda bırakılmış eğitim hayatına verilecek büyük bir kararla geri dönüleceğine ve kısa bir süre sonra çok hayırlı bir karar verilmiş olduğunun farkına varılacağına yorumlanır.

Rüyada Terlik Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin, ortaya koyduğu çalışmalar sayesinde kavuştuğu başarıları ve mevkiyi kıskanan kişiler yüzünden işlerinin bayağı aksayacağına, bu kişilerin yakında daha büyük bir kötülük yapmak için hazırlandıklarına ve yaşanabilecek kötü olaylara karşı dikkatli olunması gerektiğine alamettir.

Rüyada Terlik Hediye Almak

Yakın bir akrabanın yaptığı bir işte girdiği bir çıkmazdan ötürü istediği yardımın ardından başarıya ulaşılması sayesinde iş teklifi alınacağına, bu iş teklifi ile çok kazançlı bir işin kapılarının açılacağına, mevki makam sahibi olunacağına ve işlerin daha iyiye gitmesi ile birlikte kendi işine kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Terlik Giymek

İşle ilgili olarak yapılan hataların telafi edilmesi sayesinde zor günlerin geride kalacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Terlik Görmek

İş hayatının düzelmesi ile birlikte uzun zamandan beri tanınan bir kişi ile bir gönül ilişkisine başlanacağına, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine ve rahata erileceğine tabir edilir.

Rüyada Terlik Vermek

İş hayatı ile ilgili olarak sıkıntı çeken bir dosta büyük bir yardımda bulunulacağına, dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına ve kardeşlerden biri ile ilgili bir konuda önayak olunacağına alamet edilir.

Rüyada Kırmızı Terlik Giymek

Rüya sahibinin uzun zaman önce yaşadığı bir olaydan ötürü ara verdiği gönül işlerine devam etmeye karar verdiğine, iş konusunda çok akıllıca yatırımla yapacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş için kurulan bir ortaklıktan zarar görülmesi üzerine ortaklığın sonlandırılacağına ve daha düzgün bir çalışma içine girileceğine yorumlanır.

Rüyada Terlik Satmak

Kardeşlerin aralarındaki sorunları halledip birlikte bir iş yapacaklarına, bu işle birlikte aileyi uzun zamandan beri rahatsız eden bir sorunu çözüme kavuşturacaklarına ve ailenin sahip olduğu birliği, mutluluğu ve huzuru kıskanan insanlara gereken cevabın bu şekilde verileceğine işaret eder.

Rüyada Terlik Bulmak

Yapılacak bir seyahat sırasında tanışılan bir kişi ile yapılacak bir konuşma sonrasında bir iş yapma konusunda karar verileceğine, bu sayede büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına ve sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Terlik Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin, kendisine yardım sözü veren bir kişi ile çıkacağı bir yolda sıkıntılı bir duruma düşeceğine, en zor zamanda yalnız kalacağına, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, büyük maddi ve manevi hasara uğrayacağına ve bu işten kurtulduktan sonra uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına alamet eder.

Rüyada Ayağına Büyük Terlik Giymek

Gereken bilgiye ve tecrübeye sahip olunmamasına rağmen bir işe girmeye, bu işte günden güne daha çok sıkıntı ve zorluk çekmeye, iş ile ilgili olarak bir hatanın ortaya çıkması ile tekrar iş aramak zorunda kalmaya ve uzun süre iş bulamamaya işaret eder. Aynı zamanda, yapılmak istenen bir proje için daha dikkatli olunması ve daha doğru adımların atılması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Eski Terlik Görmek

Kişinin, uzun bir süre önce bıraktığı bir işe geri döneceğine, bu işe dönmesiyle birlikte şansının açılacağına, kazancının artacağına, sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşacağına, eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlara sahip olacağına rivayet edilir. Yakın zaman içinde verilmiş bir sözün yerine getirilmesi ile gayrimenkul alımı konusunda bir adım atmaya, güzel bir yuvaya kavuşmaya ve kısa süre içinde mevki makam sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Turuncu Terlik Görmek

Zor bir durumun kısa süre önce tanışılmış olan bir kişinin vereceği bir destek sayesinde çözüm bulacağı, işlerin hiç olmadığı kadar iyi bir duruma geleceği, kötü günlerin geçeceği, şansın yaver gideceği, aile büyüklerinden yardım alınacağı, işyerinde sevilen ve sayılan biri olunacağı anlamına gelir. Kişi, hayalini paylaştığı kişilerle birlikte çok büyük başarılara ortak olacak demektir.

Rüyada Tek Terlik Giymek

Yapılan işte kazanılan paranın çok fazla olmayacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, çok büyük sorunlar yaşamayacağına, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Terlik Vermesi

Sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarılar kazanılacağına, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, zorlukların aşılacağına, hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına ve gayrimenkul sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada Yırtık Terlik Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok zor bir işe soyunacağına, maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, sevilen kişilerle aranın açılmasına sebep olacağına ve kısa süre sonra işten uzaklaşılacağına tabir edilir. Kişi kendisini üzen bir olayın ardından bir türlü toparlanamayacak ve insanlarla arasına büyük mesafe koyacak demektir.

Rüyada Naylon Terlik Görmek

Kötü bir durumla karşılaşılacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, zaman zaman huzursuzluk ve tatsızlık yaşanacağına ve bazı konularda kararsız kalınacağına delalet eder. Kişi, bir kişinin yapacağı kötülüğe karşı bazı konularda ters düştüğü bir aile bireyiyle biraraya gelecek ve sorunun çözümü için uğraşacak demektir.

Rüyada Misafire Terlik Vermek

Aile hayatı içinde yaşanan bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, sıkıntıların çözüme kavuşacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına alamettir.

Rüyada Birinden Terlik Hediye Almak

Güzel bir işe girileceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, sevinçli bir haber alınacağına ve kazancın günden güne arttırılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, kardeşler arasında yaşanan bir tatsızlığın ortadan kalkacağına, anne babanın bu sayede mutlu olacağına ve kötü niyetli kendi kişilerin kazdıkları kuyuya düşeceklerine rivayet edilir.

Rüyada Terlik Görmek / Psikolojik Yorum

Rüyada terlik görmek veya giymek kişinin kendini yorgun, halsiz ve/veya güvensiz hissettiğinin simgesidir. Bu rüya, rüya sahibinin bazı durumlarda kendisini güçlü bir dayanaktan, bir destekten yoksun hissettiğini de sembolize eder.

Rüyada terlik giymek evcimen bir kişiliğin, konfor ve/veya rahatlamanın da sembolüdür. Gördüğü bu düş rüya sahibinin dinlenmeye ihtiyacı olduğuna veya fazla rahat davrandığına ve tembelleşmekte olduğuna da işaret edebilir. Rüyada cam terlik görmekse gerçekliği ve dönüşümü simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: