RuyaTabirleri.com

Rüyada Terminal Görmek

Rüyada terminal görmek, rüyayı gören kişinin yol gözlediğine ve özlediği kişilere kavuşmanın hayali ile yaşadığına işaret eder. Rüya sahibinin bunun için sürekli Allah’a el açıp yalvardığı ve sonunda duasının kabul olacağı anlamına gelir. Çok hayırlı bir rüyadır ve iyi şeylere işaret ettiği yönünde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin sabrının sonunda muradına ereceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Otobüs Terminali Görmek

Rüyada otobüs terminali görmekle, terminal görmek aynı şeylerdir ve bu rüya da hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin beklentilerinin gerçekleşmesi sayesinde adeta kendisini dünyanın en mutlu ve en şanslı insanı hissedeceğine, bunun için Allah’a şükredeceğine yorulur.

Rüyada Terminalde Beklemek

Rüyayı gören kişinin yapmak istediği işleri, gitmek istediği yerleri ve bir arada olmak için beklediği kişileri ifade eder. Rüya sahibinin hayata olan bağlılığı sayesinde umutlarını hiç kaybetmediğine ve her gelen yeni günden yeni birşeyler beklediğine rivayet edilir.

Rüyada Terminalde Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin ayrı kaldıklarına kavuşacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, görmek istediği ülkelere, şehirlere ya da kasabalara gideceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için yapacaklarına, onlardan duyacağı hazza ve yaşayacağı iç huzura delalet eder.

Rüyada Terminale Gitmek

Rüyayı gören kişinin yaşamak istediklerinin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine bu sayede hobilerine yönleneceğine, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına alamet eder. Rüya sahibi sevdikleri ile daha sık bir araya gelecek ve onlarla çok daha uzun zaman geçirecek demektir.

Rüyada Otogar Görmek

Gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin otobüsle şehirler arası bir yolculuk yapmak durumunda kalacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!