RuyaTabirleri.com

Rüyada Termos Görmek

Rüyada termos görmek, rüyayı gören kişinin kafasını bulandıracak, bildiklerini sorgulamasına ve yeniden gözden geçirmek zorunda kalmasına neden olacak, kendisini bazen pişman bazen da karasız hissettirecek gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin şaşırmasına, üzgün, umutsuz olmasına ve belirsiz günler geçirmesine neden olacak bir takım sorunların yaşanacağı anlamına gelir ve zor bir döneme girileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Termosta Çay Görmek

Rüyayı gören kişinin bir kısmet alacağına işaret eder. Rüya sahibin ticarette kendisine atılım yaptıracak, başarısını arttıracak, adının yayılmasına, itibarının da yükselmesine vesile olacak yeni iş teklifleri alacak, yeni fırsatlar elde edecek ve mesleğinde çok şanslı olacağı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Ketıl Görmek

Rüyayı gören kişiye hem zaman hem de gelir kazandıracak gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir ve rüya sahibinin kısa yoldan, kısa bir sürede çok mutlu ve başarılı olacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin kolaylıklar içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada Ketılda Su Kaynatmak

Rüyayı gören kişinin her işini rahat şekilde halledebilmek gibi bir ayrıcalığı olacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, hayatının karşısına eşsiz ve de güzel fırsatlar çıkaracağına rivayet edilir.

Rüyada Demlik Görmek

Rüyayı gören kişiyi çok öfkelendirecek, yaptıkları ve söyledikleri ile hem kızdıracak hem de huzursuz edecek bazı insanların varlığı üzerinden açıklanır ve rüya sahibinin bu kimselerle tatsızlık, sorun, münakaşa yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Çaydanlık Görmek

Rüyada çaydanlık görmek de demlik görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin canını sıkacak olayların yaşanacağına, bazı insanlarla karşı karşıya geleceğine, yollarını ayırmaya karar vereceğine ya da onlarla restleşeceğine delalet eder. Uğursuzluk, melanet ve musibet olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: