RuyaTabirleri.com

Rüyada Terör Görmek

Rüyada terör görmek, rüyayı gören kişinin içinde yaşadığı çıkmazlara, dertlere, sıkıntılara ve isyanlara işaret eder ve açmazları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çaresizlikler, mutsuzluklar ve imkânsızlar içinde kıvranıp duruyor, ne yapsa da bir çıkar yol bulamıyor, bu durumda onu yıpratıp yaşlandırıyor demektir. Rüya sahibinin aradığı çözümlerin yine kendisinde olduğuna ve herşeyi önce kafasında halletmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Terör Saldırısı Görmek

Rüyayı gören kişinin tehlike ile tabiri caizse burun buruna geleceğine, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına ya da böyle işlere atılacağına alamet eder.

Rüyada Terör Örgütü Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırsız, uğursuz ve kötü niyetli kişilerin deyim yerindeyse kol gezeceğine, her fırsatta onun başarılarına engel olmaya çalışacaklarına, ayağını kaydırmak için uğraşacaklarına ve ona zarar vermenin yollarını arayacaklarına işaret eder. Rüya sahibi çok kötü kişilere rast gelecek demektir.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyayı gören kişinin herkese güvenmemesi, sırrını vermemesi, kalbini ve evini açmaması gerektiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin aşırı derecede iyi niyetli olması halinde insanların bu durumdan nemalanmak isteyerek ona hem maddi hem de manevi olarak külfet olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Terörist Yakalamak

Rüyayı gören kişinin kendisi için kimin dost kimin de düşman olduğunun farkına varacağı bir olay yaşayacağına ve bu durumun kendisine gerçekleri görmesi için olanak sağlayacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Teröristler Tarafından Yakalanmak

Rüya sahibinin birlikte yola çıktığı, iş yaptığı ya da gönül birlikteliği kurduğu kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, ihanete uğrayacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: