RuyaTabirleri.com

Rüyada Terör Görmek

Rüyada terör görmek, rüyayı gören kişinin içinde yaşadığı çıkmazlara, dertlere, sıkıntılara ve isyanlara işaret eder ve açmazları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çaresizlikler, mutsuzluklar ve imkânsızlar içinde kıvranıp duruyor, ne yapsa da bir çıkar yol bulamıyor, bu durumda onu yıpratıp yaşlandırıyor demektir. Rüya sahibinin aradığı çözümlerin yine kendisinde olduğuna ve herşeyi önce kafasında halletmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Terör Saldırısı Görmek

Rüyayı gören kişinin tehlike ile tabiri caizse burun buruna geleceğine, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına ya da böyle işlere atılacağına alamet eder.

Rüyada Terör Örgütü Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırsız, uğursuz ve kötü niyetli kişilerin deyim yerindeyse kol gezeceğine, her fırsatta onun başarılarına engel olmaya çalışacaklarına, ayağını kaydırmak için uğraşacaklarına ve ona zarar vermenin yollarını arayacaklarına işaret eder. Rüya sahibi çok kötü kişilere rast gelecek demektir.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyayı gören kişinin herkese güvenmemesi, sırrını vermemesi, kalbini ve evini açmaması gerektiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin aşırı derecede iyi niyetli olması halinde insanların bu durumdan nemalanmak isteyerek ona hem maddi hem de manevi olarak külfet olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Terörist Yakalamak

Rüyayı gören kişinin kendisi için kimin dost kimin de düşman olduğunun farkına varacağı bir olay yaşayacağına ve bu durumun kendisine gerçekleri görmesi için olanak sağlayacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Teröristler Tarafından Yakalanmak

Rüya sahibinin birlikte yola çıktığı, iş yaptığı ya da gönül birlikteliği kurduğu kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, ihanete uğrayacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Terör Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. melek (06 Ocak 2015 saat: 11:56)

    ailem ile birlikte araba yolculuğu yaparken otluk sessiz sakin bir yere yolumuz saptı ilerliyorduk bir kaç insan vardı terörüst tiplerinde 4 adam arabanın soltarafından görünüyorlardı bende cam kenarında oturduğumdan görmüştüm adamlar şişelere nişan alıyor vuruyorlardı aralarında birinin yüzünü çok net hatırlıyorum 20li yaşlarda bir gençti neyse araba ilerledi girdiğimiz yol çıkmazmış anladık arabadan indik sağ tarafımızda tahtadan yapılmış bir kapı vardı tahtayı açtık içine girdik biz 6 kişilik bir aileyiz sanki bizim için orası yapılmış gibiydi her birimiz duvarlara yaslanmıştık öylece duruyorduk adamlar fark etmişlerdi olduğumuz yere doğru geliyorlardı babama baba terörüstler buraya geliyor dedim yerimizdn kımıldamadık kapının önünde durdular ne onlar konuştu ne biz bizleri inceliyorlardı ben bizi öldüreceklerini düşündüm onlara önümü döndüm gözlerimi kapadım silahla vurmalarını bekledim uzun bir süre bekledik ve ben bir şey hissettim sanki anlımızdan vurmuşlar gibi ama vurmamış çekip gitmişlerdi bukadar bu rüya bana çok ilginç geldi lütfen tabiri nedir öğrenmek istiyorum

  2. huseyin (01 Mart 2014 saat: 11:34)

    bir örgütün elinde görüyorum kendimi.sanki onlara katılmam gerektiğini ona zorlandığımı düşünüyorum.önüme iki tercih koyuluyor. biri ölmem öbürü onlara katılmam.ikisinin aynı olduğunu düşünüyorum.aralarında gerçektende tanıdığım bir arkadaşım var.normaldede çok iyi bir arkadaş.o arkadaşım onlarla çok samimi.o benim gibi onlara katılmak zorunda değil.ben arkadaşımdan bana yardım etmesini istemeyi düşünüyorum beni bırakmalarıiçin.arkadaşım olduğumuz yerden başka bi yere gitti bende arkasından gittim.bi odaya girdi .ben onun ordan çıkmasını beklerken acaba kaçsammı diye düşündüm.orda bide kadın vardı o bana sakın kaçma seni vururlar dedi.sonra kaçsamda onlar benim evimi bulabilir diye düşündüm.aslında korkmuyormuşum gibi davranıyorum.hafif bi tedirginlik var ama büyük bi korku söz konusu değil.ama bi ara ben bunlara nasıl katılacağım faaliyetlere katılacağım.ölümle burun buruna geleceğim diye korkuyla ürperdim.biz yüksek bir yerdeydik.aşağımızda çok güzel bir köy vardı.çok güzel evler vardı köyün içerisinde.kırmızı evler.ama bu köyünde onların elinde olduğunu düşünüyorum.hatta orda yaşıyor olacakları yada onların hakimiyetinde olan halkla beraber yaşadıklarını kafamdan geçiriyorum.ha bide bebek vardı onların yanında onunla biraz oynuyorum.elimi ısırıyor falan.sonra elimi ağzında çıkarıyorum.böyel karışık bişey .hepsini anlatmaya çalıştım .hatırlayamadığımda vr tabi.şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,