RuyaTabirleri.com

Rüyada Teröristlerden Kaçmak

Rüyada teröristlerden kaçmak, sıkıntıya düşülmüş bir meselenin sonunda rahatlamak demek olduğu gibi, kişinin acil önlemler alması gereken durumlarla karşılaşacağını ve bu nedenle psikolojisinin yıpranacağını işaret eder. Gerçekleri görmeye başlayan, etrafındaki yalancı, uğursuz, kıskanç ve haris kişileri fark eden rüya sahibinin onlardan uzaklaşmaya çabalayacağını ve ailesini de bu kişilerin kötülüklerinden uzak tutabilmek için çaba harcayacağını delalet eder. Bu rüyanın kesin olarak bildirdiği şeylerden biri de kişinin bir tehlike altında olduğu ve durumun bilincine vardığıdır. Uyarı olarak da görülmesi gerektiği için, her türlü önlemi almak doğru olacaktır. Yaşanılan bölge veya içinde bulunulan koşulların kişinin hayatı, malı ve sevdikleri için güven teşkil etmediği için farklı yöntemler bulunması gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Teröristler Tarafından Vurulmak

Yaşanacak bir sağlık sorununu veya atlatılacak önemli bir kazayı ifade eder. Kişinin hayatıyla alakalı aksamalara sebep olacak bazı büyük sorunların da habercisidir. Emniyette olma hissinden uzaklaşılacağını, tekin olmayan ortamlara girileceğini işaret eden rüya aynı zamanda alınacak yanlış kararlara da alamet eder. Başından vurulmak düşüncelerde bulanıklığa yol açan olaylara ve konuşmalara yorumlanırken, kolundan vurulmak güvenilen birinin yaptığı bir yanlışa şahit olarak üzülmek demektir. Kişi vurularak öldüğünü görüyorsa hayatını baştan sona değiştirecek önemli bir olay yaşayacak demektir.

Rüyada Teröristler Tarafından Öldürülmek

Korkulan bir durumun gerçekleşmeyeceğine ancak kişinin içini rahatlatamayacağına alamettir. Bir süre daha devam edecek endişeler nedeniyle rüya sahibi etrafındaki kimselere güven duyamayacak ve yalnız bir süreç geçirecek anlamındadır. Farklı yorumları bulunan rüya tanımadığı bir insandan yardım görecek olmak, dünya nimetleri konusunda şansın yaver gitmesi manasına da gelir.

Rüyada Teröristlerden Kaçmanın Psikolojik Yorumu

Çevresinden, tanıdığı ya da tanımadığı insanlardan zarar görmekten endişelenen, zarara uğramaktan korkan kimselerin ruh hallerini işaret eder. Kişi kendisini bir türlü emniyette hissedemediği için hem yoğun stres altında, hem de çaresiz hissetmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!