RuyaTabirleri.com

Rüyada Teröristten Kaçmak

Rüyada teröristten kaçmak, gerçek hayatta can ve mal güvenliği için çeşitli önlemler almak, var olan hayat düzeninin aynı şekilde kalabilmesi için çaba göstermek manasındadır. Rüya sahibinin hal ve hareketlerine dikkat ettiği, bilmediği yahut yeni tanıdığı insanlara hemen güvenmek yerine mesafe koyduğu bir dönemi işaret eder. Sosyal ortamlardan uzak durulacağını, birikim yapabilmek için harcamaların kısılacağını delalet eden rüya, kötü niyetli insanları önceden sezen ve içgüdülerine göre hareket eden rüya sahibinin doğru adımlar atacağını, kendisini koruyacağı gibi, ailesine zarar gelmesinin de önüne geçeceğini ifade eder. İş hayatında da, özel hayatta da kişinin düzenine, hayatına zarar vermek isteyen kötü insanların varlığına dikkat çeken rüya, akıllı adımlar atarak ve riske girmeyerek davranan kişinin bu insanlardan kolayca kurtulacağını, zarar görmeden yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Terörist Öldürmek

Fitneci, kötülük yapmak isteyen insanlara ders vermek, onların oyunlarını bozmak ve kendi hayatını her şekilde korumak demektir. Aynı zamanda yakın çevrede bulunan art niyetli birini ifşa etmek ve herkese bu insanın kötülüklerini sergilemek, onu bulunulan çevreden soyutlayarak hem kendine, hem de diğer insanlara iyilikte bulunmak anlamındadır. Rüya sahibinin çok dikkatli yaşayacağı bir döneme girdiğini, her adımını titizlikle incelediğini ve yeniliklere karşı mesafeli durduğunu, alıştığı, bildiği düzenini aynı şekilde sürdürmeye çalışacağını da tabir eder.

Rüyada Terörist Vurmak

Kanun dışı işler yapan veya kişiyi tehdit eden, sıkıştıran, açığını arayan kimselerin oyunlarına gelmemek, bu insanları hayatından çıkarmak demektir. Rüya sahibinin akıllıca davranacağını, duygularına yenik düşmeden ve sağduyusunu kaybetmeden hareket etmesinin ilerleyen zamanlarda kendisine büyük faydalar sağlayacağını bildirir.

Rüyada Teröristten Kaçmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin toplumda, ülkede ve tüm dünyada yaşanan olumsuz olaylardan, terör eylemlerinden, ölümlerden etkilendiğini ve bilinçaltında korku oluştuğunu, can güvenliği konusunda endişelere kapıldığını, emniyette hissedememek yüzünden hayatını istediği gibi yaşamakta zorlandığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!