RuyaTabirleri.com

Rüyada Ters Görmek

Rüyada ters görmek, işlerin yoldan çıkacağını, düzenin bozulacağını ve yanlış bir hamle yapmak, hatalı bir adım atmak yüzünden bugüne kadar verilen emeklerin boşa gitmesine sebep olmak anlamına gelir. Evlenilecek kişinin aşırı inatçı olması, laf dinlememesi ve kendi başına buyruk hareket etmesi yüzünden sıklıkla hanede sorunlar yaşanacağını bildiren rüya, özellikle genç kişiler için ailelerinin onayını almadan yapacakları her işte sonuçların aleyhlerine olacağını, bir türlü isteklerine ulaşamayacaklarını tabir eder. Dışardan gelecek laf ve sözler yüzünden huzuru kaçacak olan kişinin hayallerinin de olumsuz etkileneceğini, kendine koyduğu hedeflerden saparak, sorumluluklarını hiçe sayacağı bir döneme gireceğini tabir eder. Uyarı almak, iş konusunda gözü pek ama acımasız biriyle çalışmanın ifadesi olduğu gibi, bencil arkadaşlara, taş kalpli bir eşe sahip olmaya da delalet eder.

Rüyada Ters Konuşmak

Biriyle ters konuşmalar yapmak yahut birini terslemek rüya sahibinin aşırı stres içinde olmasından dolayı çevresini olumsuz etkileyeceğinden can sıkıntısı yaşanacak demektir. Ters konuşmak, birden fazla işle uğraşmak, pek çok söz vermek ve tutamamak nedeniyle gerginleşmek, huzursuzluğa kapılmak demektir. Bu rüya kişi için herkese ve her şeye aynı anda yetişemeyeceğini bildiren bir uyarıcı olarak ele alınmalı, enerji ve zamanı doğru işlere yönelterek yaşamanın daha doğru olacağını tabir eder.

Rüyada Ters Ayak Görmek

Hayırlı olmayan, büyük uğursuzluklar getirecek işler yapmak demektir. Belalardan uzak duramayan rüya sahibinin hayatındaki insanların da kendisine sıkıntı veren kişiler olduğunu, girdiği ortamlarda yanlış ilişkiler yaşadığını ve işlerini boşladığı için borçlarının giderek artacağını bildirir. Hayat tarzını yenilemek gerektiğinin altını çizen rüya, her şeye yeni baştan başlamak için geçmişi temizlemenin doğru olacağını da bildirir.

Rüyada Ters Görmenin Psikolojik Yorumu

Birlikteliklerinde karşı tarafı ikna etmeye çalışmak, birinin egolarıyla baş etmek için uğraşmak demektir. Genellikle başkalarının düşüncelerini gereğinden fazla önemsemek yüzünden kendini değersiz hissetmek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!