RuyaTabirleri.com

Rüyada Terzi Görmek

Rüyada terzi görmek, ayıp örten, anlayışlı ve halden anlayan kimse ile tabir edilir. Bu kişi uzlaşmadan, iyilikten ve güzellikten yana olan kişidir ve ağız tadının bozulmaması için tüm iyi niyeti ile elinden geleni yapar, küs olan kişileri barıştırır. Evde kardeşler küsse ya da kavga edip birbirine düşman olsa hiç dayanamaz, iki taraf için arada hakkaniyetli bir hâkim görevi görür, ne yapar eder onları birbiriyle barıştırır diye tabir edilir.

Rüyada Terzi Olduğunu Görmek

Rüyada terzi olduğunu gören kişi, olaylara pozitif ve objektif yaklaşan, haksız olana haksız olduğunu haklı olana da haklı olduğunu söyleyen kişi olarak tanımlanır. Bu kişi büyük ihtimalle rüya sahibinin kendisi olmakla birlikte bazen de yakınındaki bir kişi olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Dikiş Dikmek

Rüyasında dikiş diktiğini ve ortaya çok güzel bir parça çıkardığını gören kişi, hedeflediği ve yoğunlaştığı bir konuda başarı sağlar. Fakat eğer dikiş dikmeyi bir türlü beceremiyorsa o halde rüya sahibi muradına eremeyecek demektir.

Rüyada Elbise Dikmek

Rüyasında elbise diktiğini gören kişinin çevresindekilerle arasında onları da ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak büyük bir anlaşmazlık çıkar ve yollar ayrılır. Herkes kendi yoluna gider. Büyük tatsızlık ve kavga anlamına gelir.

Rüyada Yırtık Dikmek

Rüyada yırtık olan her hangi bir şeyi dikmek, içine şeytan girdiği ve aklına fesat düştüğü halde rüya sahibinin kendisine yenik düşmemesine tabir edilir. Rüya sahibi, aklındaki kötülüğe yani kendine rağmen doğru yoldan vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Elbise Diktirmek

Rüyasında bir terziye ya da herhangi birine kendisi için elbise diktirdiğini gören kişi dinle çok alakadar olur ve hak yolunda pek çok hayır işi yapar, beş vakit namazını da kılmayı ihmal etmez.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Terzi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. güneş (14 Ekim 2015 saat: 15:26)

    Rüyamda erkek terzi çiçekli güzel bir kumaşa elindeki ütü ile beyaz tela yapıştırıyordu.Kumaş elinde ütüyü kumaşa bastırıyor tela yapıştıyor ütüyü çekiyor sonra tekrar kumaşın başka bir tarafına aynı işlemi yapıyordu sürekli olarak
    Yorumu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Nilgün (29 Ağustos 2015 saat: 08:20)

    Ruyamda bi adam seslendi yukaridan bir kopek firladi adamn ona yiyecek atti ve kopek havada kapti.sonra yurudum bir terziye gittim iki genc kiz diktirdikleri pantolonu aliyorlardi terzi paca kivirma icin 1500 tl istedi. Kizlar sasip kaldilar ben araya girdim 500 tlye dusurdu fiyatini

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,