RuyaTabirleri.com

Rüyada Terzihane Görmek

Rüyada terzihane görmek, rüyayı gören kişinin evlilik hayatının kusursuz olacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına ve eşi ile tabiri caizse bir yastıkta kocayacağına işaret eder ve hayırlı bir kısmet almaya yorulur. Rüya sahibinin maddi sıkıntı çekmeden, sakin ve sessiz bir hayatı olacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine tabir edilir.

Rüyada Terzi Görmek

Rüyayı gören kişinin çok düzenli ve disiplinli bir kimse olduğuna böylece başarısızlığa düşmediğine, bu yaşam şekli sayesinde hayatının ve geleceğinin kurtulduğuna, işinin gücünün yolunda gittiğine ve her zamanda böyle süreceğine alamet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yapıcı kişiliği ile tanındığı ve insanlar arasında köprü olduğu anlamına gelir.

Rüyada Terzi Dükkânı Görmek

Rüyayı gören kişinin stresli ve gergin günlerden kurtulacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada Terzi Olmak

Rüyayı gören kişinin anlayışlı ve iyi niyetli olması sayesinde insanlarla hep uyumlu olacağı gibi onları da birbirine yakınlaştıracak, aralarında yaşanan musibeti, düşmanlığı ve küslükleri unutturacak, birbirlerine dost olmalarını sağlayacak girişimlerde bulunacağına rivayet edilir.

Rüyada Terzi Aramak

Rüyayı gören kişinin kendisini teselli edecek, ona akıl verecek yol ve yordam gösterecek, fayda getirecek, onu sıkıntılarından ve zorluklarından kurtaracak birilerine ya da böyle çarelere ihtiyacı olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Terzi Dükkânı Açmak

Rüyayı gören kişinin uğraşacağı iş ya da edineceği meslekte kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!