RuyaTabirleri.com

Rüyada Terzihane Görmek

Rüyada terzihane görmek, rüyayı gören kişinin evlilik hayatının kusursuz olacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına ve eşi ile tabiri caizse bir yastıkta kocayacağına işaret eder ve hayırlı bir kısmet almaya yorulur. Rüya sahibinin maddi sıkıntı çekmeden, sakin ve sessiz bir hayatı olacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine tabir edilir.

Rüyada Terzi Görmek

Rüyayı gören kişinin çok düzenli ve disiplinli bir kimse olduğuna böylece başarısızlığa düşmediğine, bu yaşam şekli sayesinde hayatının ve geleceğinin kurtulduğuna, işinin gücünün yolunda gittiğine ve her zamanda böyle süreceğine alamet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yapıcı kişiliği ile tanındığı ve insanlar arasında köprü olduğu anlamına gelir.

Rüyada Terzi Dükkânı Görmek

Rüyayı gören kişinin stresli ve gergin günlerden kurtulacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada Terzi Olmak

Rüyayı gören kişinin anlayışlı ve iyi niyetli olması sayesinde insanlarla hep uyumlu olacağı gibi onları da birbirine yakınlaştıracak, aralarında yaşanan musibeti, düşmanlığı ve küslükleri unutturacak, birbirlerine dost olmalarını sağlayacak girişimlerde bulunacağına rivayet edilir.

Rüyada Terzi Aramak

Rüyayı gören kişinin kendisini teselli edecek, ona akıl verecek yol ve yordam gösterecek, fayda getirecek, onu sıkıntılarından ve zorluklarından kurtaracak birilerine ya da böyle çarelere ihtiyacı olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Terzi Dükkânı Açmak

Rüyayı gören kişinin uğraşacağı iş ya da edineceği meslekte kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Terzihane Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ergün akbaş (06 Kasım 2014 saat: 07:29)

    kendime yeni bir ev aldım ve evimin üst katından su geliyordu ve ne yaptıksak o suyu bir türlü kesemedik en son gittiğimd yine su geliyorudu. akşam çok huzursuz bir şekilde yattım.rüyamda baktım ben kendime bir terzi dükkanı açıyorum ve yanımda çalışmak için bir eleman arıyorum, derken bir terzi dükanın içindeyim ve terzinin çalıştığını görüyorum o sırada eşimle bir akrabamın geldiğini gördüm bişeyler aldı ve o terzi 5 lira ücret istedi bende 5 lira yerine 3 lira verin tamamdır dedim şimdiden teşekkürler

  2. tuğba (22 Ekim 2014 saat: 16:21)

    Rüyamda hiç bilmediğim ama tanıdık bir eve giriyorum. Güya o ev benim oturdugum ev. Ve içerde iki hırsız koltuğa oturmuş tv izliyor. Ama bunlar güya beni kaçıracaklar. Görür görmez evden çıkıyorum. Ve kaçmaya başlıyorum. Dışarıya çıktığımda soluk soluğa bağırıyorum ama beni kimse duymuyor ve bende hemen terzi dükkanı görüyorum oraya giriyorum. Icerde ki bayanlar beni kumaşların arasına saklıyor. Ve bir kızı dışarıya o hırsızlara bakması için gönderiyorlar. Kız geriye gelmiyor. Kızlar bana çok yardım ediyor. Arabaya biniyorum ve arabayi ben kullanıyorum. Evin yakinindaki dükkanıma cafeme geliyorum. Manevi dayimin eşi Firdevs yengeyi otururken görüyorum sigara böreği yiyor. Içeriye hırsız girdi gormedinizmi hala icerdemi yoksa diyorum. Haberimiz yok diyor. Sonra açıkiyorum gözleme yemek istiyorum ama gözlemenin olmadığını görüyorum o halde sigara böreği yiyim diyorum ve kalkıyorum. Bu arada ben araba kullanırken yanımda erkek arkadaşım var ondeki araçta almamız gereken birsey olduğunu soyleyip selector yapalım diyorum. Bayır aşağı inip tekrar Bayır yukarı çıkıyorum arabayla. Yokuş başında bekleyelim onları yukarıdan gitmesinler diyorum. Korktum ürktüm çok. Kalktığımda kabus gibiydi. Şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,