RuyaTabirleri.com

Rüyada Tesbih Almak

Rüyada tesbih almak, her konuda hayırlı ve kişinin yüzünü güldürecek güzel sonuçlar almaya yorumlanır ve İslami olarak Allah yolunda ilerleyen, tüm işlerinde adil davranmayı ihmal etmeyen kişilerin bereketli kazanç elde edeceklerine alamettir. Hem doğruluktan şaşmayan, hem de yoksullara, ihtiyaç sahibi kimselere kalpten el uzatan, gösterişten uzak durarak sevap işlemeyi seven kimselerin ahiret hayatlarının da iyi olacağına müjdedir. Rüyanın bir başka anlamı ise, yakın zamana kadar sadece dünya işlerine yoğunlaşmış, daha fazla para kazanmak adına maneviyatını, dini inancını ve gerekliliklerini yerine getirmek konusunda eksik davranan kişilerin yaşadıkları bir olay neticesinde tüm yaşamlarını baştan sona değiştirecek bir karar alacaklarını bildirir. Bu karar sonrasında helal kazanç elde etmek için uğraşacak olan rüya sahibinin günahtan el etek çekerek, tamamen doğru yolda ilerleyeceğini, namaza başlayacağını da ifade eder.

Rüyada Tesbih Bulmak

Kendisine yol gösterecek bir kimse ile tanışmak ve bu kişinin çevresine dahil olarak hayatına yepyeni bir yön vermek demektir. Genellikle dini konularda bilgisine danışılan ve her ortamda saygın bir kimlikle anılan kişilerle ahbaplık kurmanın kişinin tüm yaşantısına olumlu yönde etki edeceğine, yaptığı yanlışlardan dönerek daha salih bir kul olarak yaşamaya başlayacağına alamettir. Sokakta tesbih bulmak hayırlı haberlere, camide tesbih bulmak beş vakit namaz kılmaya başlamak anlamına gelirken, başka bir evde tesbih bulmak ise birinin ayıbını kapatmak, o kimseyi düştüğü zor durumdan kurtarmak anlamındadır.

Rüyada Tesbih Satmak

Yakın arkadaş çevresinde bir kimsenin yanlış yolda ilerlemesini görerek o kimseyi doğru yola çekmek adına nasihat etmek, el uzatmak ve yardımda bulunmak anlamına gelir. Aynı zamanda İlahiyat alanında yapılacak çalışmalara veya yüksek tahsile de ifade edilir.

Rüyada Tespih Almanın Psikolojik Yorumu

Yaptığı her hareketi sorgulayan, kendisini sürekli geliştirmek için uğraş veren kişilerin empati yeteneklerini de kullanarak yakın çevreleri ile daha düzgün iletişim kurmak için çabaladıklarına, doğru ile yanlış arasındaki ayrımı bilerek yaşadıklarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!