RuyaTabirleri.com

Rüyada Tesbih Çekmek

Rüyada tesbih çekmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaşanan sıkıntıların son bulacağına, borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına ve maddi olarak uzun zamandan beri çözmeye çalıştığı sorunların kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Tesbih Çektiğini Görmek

Rüyada tesbih çekmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören bir kişinin yakın bir zaman içerisinde, yaşadığı tüm sıkıntıların son bulacağına, hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine ve endişe ettiği konularda büyük aşama kaydedeceğine rivayet eder.

Rüyada Camide Tesbih Çekmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Tesbih Çekmek

İş hayatında çok iyi çalışmalara imza atan ve büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar ile yeni işlere gireceğine ve çok büyük miktarda paralar kazanıp mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Tesbih Çekmek

Kısa süreli bir durgunluk dönemine giren işleri yüzünden çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok daha büyük çalışmalara girmeye çalışacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tesbih Çekmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatih (03 Ocak 2015 saat: 17:23)

    çok az tanıdığım bir arkadaşım beni rüyasında görmüş.rüya şöyle: burada bulunan Beyazd-ı Bestami türbesinin orda bulunan bir taşın üzerinde şafak vakti yüzüm doğuya dönük otururken elimde yeşil tesbih çekiyormuşum.kendisinin geldiğini görünce gel memet senin anahtarın bende demişim.

  2. recep koyuncu (10 Aralık 2014 saat: 10:56)

    Rüyamda bir camide bulunuyordum. Emniyet mensubunun. Emniyet Müdürü de oradaydı. Ama sadece oturuyorduk.sonra kalktık gittik.ve ben tanıdığım bir kaç kişiyle başka bir ortamda tesbih çekiyorudum.sonrasında uyandım. Ama rüyayı gündüz gördüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,