RuyaTabirleri.com

Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada tesbih görmek güzel ve mutluluk verici gelişmelerin ve rüya sahibi için hayırlı olacak olayların yaşanmasına delalet eder. Rüyasında tesbih gören kişi Allah katında makbuldür, bir başka tabire göre rüyada görülen tesbih dini bütün bir kadın olarak yorumlanır.

Rüyasında namaz kıldıktan sonra tesbih çektiğini gören kişi tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtularak esenlik bulur. Rüyada tesbihin kopuk boncuklarının etrafa saçılması iyi değildir kedere, gama ve kişiyi büyük bir yıkıma düşürecek bir olayın yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tesbih Çekmek

Rüyada tesbih çektiğini gören kişinin çevresinde hep kendisi için hayırlı kimseler vardır.  Bir kimse rüyasında Allah’ın adını zikrederek tesbih çekiyorsa tüm hastalıklarına şifa bulacak, borcundan ve sıkıntısından kurtulacak, tehlikelerden ve kötülüklerden uzak olacak demektir.

Rüyada Tesbih Yapmak

Rüyada tesbih yapmak, kişinin kazancını alın teri ile kazandığına işaret ederken aynı zamanda güzel ahlaklı, hayırlı ve dini bütün bir kadına işaret eder. Bu kişinin tüm dostları da hayırlıdır. Bir başka yoruma göre rüyada tesbih çeken kişinin Allah katında hayırlı bir kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Tesbih Dizmek

Rüyada ipe plastik ya da taş fark etmeksizin boncuk dizmek suretiyle tesbih yapmak çok hayırlıdır. Şansın ve bahtın açık olduğunu, rüya sahibinin karşısına pek çok iyi fırsat çıkacağına delalet eder.

Rüyada Hediye Tesbih Almak

Rüyada hediye olarak bir tesbih aldığını gören kişi Allah yolunda iyi ve hayırlı işler yapan, aynı zamanda çevresindekilere de iyiliği dokunan bu nedenle de herkes tarafından çok sevilen ve el üstünde tutulan bir kişidir.

Rüyada Namaz Tespihi Görmek

Rüyada namaz tesbihi görmek dinde güzelliğe ve ferahlığa, helal olan rızka ve nimete, berekete, bolluğa, kazanca ve zenginliğe işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!