RuyaTabirleri.com

Rüyada Teselli Görmek

Rüyada teselli görmek, kişinin yaptığı veya yapacağı bir yanlış hareketten sonra ailesinden beklemediği bir şefkat göreceğini ve yaşadığı sıkıntı ne olursa olsun anne babasının desteğini her koşulda arkasında göreceğini bildirir. Yaşananlardan ders çıkaran rüya sahibinin bundan sonraki adımlarını atarken son derece titiz davranacağını, güven konusunda tutumunu değiştirip sadece çok iyi tanıdığı ve emin olduğu kişilerle sırlarını paylaşacağını, eskisi gibi herkese güvenmek yerine daha akıllıca hareketlerde bulunarak yaşayacağı sıkıntılara erken önlem alacağını bildirir. Yaşanan kötü olayların unutulup, geleceğe daha umutla bakılacağını, kişinin korkularından sıyrılarak kaybettiği gücü yeniden kazanmak için harekete geçeceğini de bildirir.

Rüyada Teselli Edildiğini Görmek

Kişinin doğruluğundan emin olduğu bir meselede büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine işarettir. Rüya sahibinin mevcut tutumunun değişmesine işaret eden rüya, aile desteği ile hareket etmenin sonucunda bir gün tamamen yalnız kalacağına ve gereksiz özgüven yüzünden boş işlerle zaman ve para kaybedeceğine dair uyarı olarak da ele alınmalıdır.

Rüyada Birini Teselli Etmek

Tanıdık birini teselli etmek aileden birinin veya evli kişilerin eşlerinin hatalı bir davranışını görmelerine, bu nedenle kalp kırıklığı yaşamalarına ancak ona karşı anlayışlı, hoş görülü tutumlarını sürdürerek affedici davranacaklarına alamettir. Yabancı birini teselli ettiğini görmek ise iş yerinde yaşanacak tatsız bir olay nedeni ile bir başkasını ihtar etmek zorunda kalınacağına, kişiye karşı sürekli hatalı davranış veya sözler içinde bulunan birine karşı insaflı davranarak kişinin hareketlerini düzeltmesi için ona bir şans daha verileceğini de bildirir.

Rüyada Teselli Görmenin Psikolojik Yorumu

Sıradan olmayan hayallere sahip olan kişilerin kendilerini çevrelerine anlatmak konusunda güçlük çektiklerine ve marjinal tavırlarının sürekli eleştirilmesinden dolayı rahatsızlık duymalarına tabir edilir. Kişinin iç sesini dinlemek yerine başkalarının sözlerine ve kendisi hakkındaki yorumlarına kafayı takması nedeniyle istediği ilerlemeyi bir türlü başaramadığının da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!