RuyaTabirleri.com

Rüyada Tesettür Görmek

Rüyada tesettür görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin daha ziyade muhafazakâr bir yaşamı benimseyeceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine yorulur. Rüya sahibinin Allah’a yaklaşmanın yollarını bulmaya çalışacağına, kendisini ona adayacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede huzurlu, düzgün ve güzel bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tesettür Giymek

Rüyayı gören kişinin iman sahibi ve inancı yüksek kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin dini vecibelerini hiç aksatmadığına, sadakasını ve zekâtını verdiğine, kuranın emrettiği gibi yaşamayı ibadet saydığına ve bu yoldan hiçbir zaman şaşmayacağına işaret eder.

Rüyada Tesettürlü Gelinlik Giymek

Rüyayı gören kişinin kendisini hayallerine yaklaştıracak yeni yollar bulacağına ve fırsatlar elde edeceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kaderinin ve şansının yüzüne güleceği anlamına gelir.

Rüyada Tesettüre Girmek

Rüyada tesettüre girmek de tesettür giymek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin Allah yolundan ayrılmadığına, sevap işlemekten büyük haz duyduğuna, âlim kimselerden olmak, dinde daha donanımlı ve bilgili hale gelmek için çabaladığına, Allah’a karşı şükür ve secde etmekten de geri kalmadığına rivayet edilir.

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyayı gören kişinin onuru ve namusu ile ekmek kazanacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına ve mümkün olduğunca içine ve hayatına kötülük düşürmeden yaşamak için savaşacağına alamet eder.

Rüyada Türban Görmek

Rüyayı gören kişinin elindekilerin kıymetini bilecek kadar tamahkâr kişi olduğuna, Allah’ın kendisine nasip ettikleri için kendini hep şanslı sayacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,