RuyaTabirleri.com

Rüyada Tespih Görmek

Rüyada tespih görmek, sabırla ve azimle bir işin peşinden gidileceği, eninde sonunda murada erileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin olmasını istediği bir dilek için biraz daha sabretmesi gerektiğini bildiren rüya İslami açıdan kişinin şükretmesini bilen, dini bütün bir Müslüman olduğuna da işaret ettiği gibi, muradına kavuşacağı müjdesini verir. Tespih gören kişiler azla yetinir ve kanaat getirirler. Kısmetleri çoktur ve kazançları daima bereketli olur. Kimseye el açmadan ve muhtaç düşmeden geçecek bir ömre de işaret eden rüya, bekar kimseler için geç ama hayırlı bir evlilik yapacaklarını tabir eder.

Rüyada Tespih Çekmek

Maddi açıdan darlığa düşen kimselerin rahat bir nefes alacaklarına, borçların en kısa zamanda kapanıp kişinin maddi gelirinin artacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, rüya sahibinin sevdikleri ile her zaman dayanışma içinde olacağına ve geleceğinin de garanti altında olduğuna işaret eder. Dargın kimseler için barışmak anlamına gelen rüya, gurbette sevdiği olanların da kavuşmasına alamet eder.

Rüyada Tespih Aldığını Görmek

Bir cami önünden tespih aldığını gören kişinin tüm duaları kabul olur ve erkek evlat sahibi olur. Mevcut olan borçları biter ve sıkıntılarından da kısa süre içinde kurtulur. Rızkın artacağına delalet olan rüya, maddi anlamda zengin bir hayata işaret ettiği gibi, aynı zamanda manevi olarak kişinin doygunluğa ulaşacağına ve dünya işlerinden ziyade ahiret hayatına yönelik yaşamaya başlayacağına da işarettir.

Rüyada Tespih Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin kimseye söyleyemediği önemli bir sırra sahip olduğuna ve bu sır nedeni ile gerçek hayatında sürekli olarak zor durumda kaldığına yorumlanır. Tehlikeden uzak kalmak için sorunları içine atmak ve susmak anlamına geldiği gibi, üzücü olaylar yaşamış kişilerin ruh hallerini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!