RuyaTabirleri.com

Rüyada Testere Görmek

Rüyada testere görmek, zahmetli, zorlu ve ağır şartlarda çalışmaya, bundan gocunmamaya, isyan etmemeye ve bilakis zorlukların üzerine üzerine gitmeye ve çalışkanlığa tabir edilir. Rüya sahibinin ekmeğini taştan çıkaracak kadar azimli olduğuna delalet eder. Bu rüya bazen de ara bulmaya çalışan iyi niyetli bir kimseye, birbirine kin güden kişiler arasında iyi niyet elçisi olmaya delalet eder.

Rüyada Testereyle Bir Şey Kestiğini Görmek

Rüyada testereyle bir şey kestiğini görmek,rüya sahibinin uzun süre hayatını meşgul eden bir konuyla ilgili kesin bir karar alıp, bu kararı uygulayacağına, bu sayede kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Elektrikli Testere Görmek

Rüyada elektrikli testere görmek, herkese tepeden bakan, malı ve parasıyla övünen, insanları aşağılayan bir kimsenin varlığı ile değerlendirilir. Bu kişinin büyük konuşmasının, kibirli ve insanları ezen tavrının bir cezası olarak tüm malından ve parasından olup, iflas edeceğine tabir edilir.

Rüyada Testereyle İnsan Kesmek

Rüyada testereyle insan kesmek, rüya sahibinin çok ciddi ve önemli bir iş yapacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, bu sayede başarıya giden yolda önündeki tüm engelleri kaldıracağına işaret eder.

Rüyada Testereyle Ağaç Kesmek

Rüyada testereyle ağaç kesmek, rüya sahibinin hayatında her şeyin olağan şekilde devam edeceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Hızar Görmek

Rüyada hızar görmek, rüya sahibinin her daim başarının peşinde olduğu anlamına gelir. Kişi azimli, hırslı ve inançlı duruşu sayesinde, düşman çatlatacak ama dost sevindirecek kadar büyük, önemli, güzel ve hayırlı işler yapacak, ailesinin göz bebeği olacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Testere Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Esin58 (23 Kasım 2015 saat: 18:43)

    Merhaba Ruyamda ayrildigim esim elinde buyuk bir motorlu testere ile beni zorla bi yere goturuyordu hic konusmuyordu ama ofke doluydu ve ben de korkuyordum bana zarar verecegini biliyordum yinede korkarak sesimi cikarmadan onunla gidiyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,