RuyaTabirleri.com

Rüyada Testi Görmek

Rüyada testi görmek, rüya sahibinin, sırlarını saklayan, parasal işlerini yöneten ve tüm sorunlarıyla ilgilenen bir yardımcısı olduğuna, sıkıştığı her işte bu kişiden yardım aldığına ve el birliğiyle hayırlı çalışmalara imza attıklarına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, işlerinde yaşanacak artışın mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyada Testi Doldurduğunu Görmek

Rüyada testi doldurduğunu görmek, iş hayatındaki olumlu gelişmeler ve çalışmalarda kazanılan başarılar sayesinde para ve mal kazanılmaya başlandığına ve bu sayede büyük miktarda para biriktirileceğine delalet eder. Allah yolunda harcanan mala da işaret eder.

Rüyada Testiden Su içmek

Testiden su içmek, alınteri dökülerek kazanılmış paraya ve helal ekmekle karın doyurmaya yorulur. Rüya sahibinin, Allah korkusunu gözeterek hareket etmesine ve hayır işleyip yardıma muhtaç insanlara yardım etmesine de işaret eder.

Rüyada Testi Kırmak

Rüyada testi kırmak, yaşanacak bazı ailevi ve kişisel sorunlar yüzünden aileden ve sevilen kişilerden ayrı düşüleceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine delalet eder. Uzunca bir süre devam edecek parasal sorunların beraberinde sağlık sorunlarını da getireceğine ve ailenin dağılması boyutuna kadar gidebilecek sıkıntıların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Bakraç Görmek

Rüyada bakraç görmek, iki şekilde yorumlanır. Eğer bakraç boşsa, harcamaların artması sonucu çeşitli sorunların ortaya çıkacağına ve uzun ve dönülmesi neredeyse imkansız bir yolculuğa çıkılacağına yorumlanır. Bakraç doluysa eğer, hayırlı ve bereketli mala ve kısmete işaret edilir.

Rüyada Su Dolu Bir Bakraç Görmek

Rüyada su dolu bir bakraç görmek, helal ve hayırlı bir şekilde kazanılmış olan mala ve paraya, verilen emeklerin boşa gitmediğine ve kısmetli bir insan olunduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!