RuyaTabirleri.com

Rüyada Testis Görmek

Rüyada testis görmek, pek de hayırlı anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin hane içinde meydana gelecek kopmalara ve ayrılıklara işaret ettiği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin aile bireyleri arasında yaşanacak bazı tatsızlıklar, tartışmalar, fikir ve kuşak çatışmaları nedeni ile ailenin parçalanacağına ve bölüneceğine, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına alamet eder.

Rüyada Testis Kesilmesi

Rüyayı gören kişinin iyi geçim halinde olduğu kişilerle arasının açılacağına ve karşılıklı olarak yolları ayırma kararının alınmasına işaret eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ağız tadının kaçmasına, kendisine haksızlık yapılmış ve ihanete uğramış gibi hissetmesine ve uzun süre bunu hazmedemeyerek çok öfkeli günler geçirmesine delalet eder.

Rüyada Testislerin Sıkılması

Rüyayı gören kişinin yanlış kişilere güvenerek onlarla yola çıkacağına, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına ve onu sırtından bıçaklayacağına işaret eder. Rüya sahibinin fedakârlık yapıp, özveride bulunduğu kişilerden umduğunu bulamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Testislerin Kopması

Bu rüyada aile içiyle yorumlanır ve rüyayı gören kişinin ev yaşantısında sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada Testislerini Kesmek

Rüyayı gören kişinin birinci derece yakın olduğu ve kan bağı taşıdığı kişilerle yaşayacağı huzursuzluklar nedeniyle karşı karşıya geleceklerine ve rüya sahibinin bu durumu gurur meselesi haline getireceğine ve onlarla olan ilişkilerini tabiri caizse bir anda bıçak gibi kesme kararı alacağına alamet eder.

Rüyada Testis Yemek

Rüyayı gören kişinin günahkâr olacağı yanlış ve kusurlu işlere gireceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: