RuyaTabirleri.com

Rüyada Teyze Görmek

Rüyada teyze görmek, hayra işarettir. Hiç beklemediği bir kişiden ansızın bir yerden gelebilecek bir mülkün olduğu ve paraya işaret eder. Rüyasında teyzesini gören iyi şeylerle karşılaşacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine delalet eder. Rüyasında teyzesini gören eğer bu bir öğrenci yahut iş adamı, yazar, memur vs. sosyal biri ise etrafından çok eleştiri alacağı gibi anlamında bulunmaktadır.

Teyze görmek, sahiplenme duygusunun güçlü olduğunu ve iş hayatında kurabilecek güzel samimi dostlukların beklediği ile tabir edilir. Teyzesini rüyasında gören kişi için onu ansızın bekleyeceği yeni bir buluşma, iş hayatında bir teşebbüs yahut yeni bir arkadaş, dost edineceği ile yorumlanır. Rüyasında teyzesinin vefatını gören kişi, hayatında yeni biri ile tanışıp ve çok vakit geçmeden dünya evine gireceklerine delalettir. Rüyasında teyze görmek tıpkı anne görmek gibidir, hayırlı, bereketli, yaşayabileceği uzun bir ömrün olduğunu ve hayatındaki amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyasında teyzesini gören kişi hayatında meşgul olduğu işlerde bir takım yanlışlıklarda bulunduğuna adil olmayana şeyler düzenlediğinin farkına varıp biran önce o yapmakta olduğu şeyden vazgeçip pişmanlık duyacağı ile tabir edilmekte. Rüyasında teyzesinin genç yaşta vefat ettiğini görmek, beklenmedik bir yolculuğa çıkmakta olduğunu, sonunda rahat ve huzura ermesini getirmektedir. Rüyasında teyzesini görüp onunla ilgili ihtirasa kapılıp onun ile beraber olduğunu görmek, kazanmış olduğun tüm malı mülkü kaybedeceğine işaret eder. Rüyasında teyzesi ile beraber gülerek, kahkahalarla güldüğü görmek ailenin içinde olan bir musibetin çok yersiz yere çıktığını ve bunun fark edilip kısa sürece halledebileceğine işaret eder.

Rüyada Teyze kızı Görmek

Rüyasında teyzesinin kızını gören kişi için yakın zamanda bir şeylerden dolayı yaşadığınız üzüntünün olduğunu ve bunu birileriyle paylaşma ihtiyacınızın olduğu anlamına gelir.

Rüyada Teyze Kızını Ölmüş Görmek

Bir anda karşılaşılacak ve kişiyi şok edecek bir duruma yorulur. Hiç gerek olmadığı halde büyük sorunların yaşanacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına yorulur. Rüyada teyze kızını gülerken  görmek, mutluluk verici bir olayın başlayacağına, bu vesileyle birçok kişinin mutlu olacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Rüyada Teyze Oğlunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, kurduğu işte yaşadığı maddi sorunların kısa sürede çözüm bulacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına alamettir. Rüyada teyze oğlunu görmek, anne tarafından bir akrabanın girdiği işte düştüğü bir sıkıntıdan kurtulması için yardımcı olunacağına ve bu sayede aradaki bağın günden güne daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Rüyada Teyze Evinde Olmak

Yaşanan büyük bir aşka nazar değeceği, bu yüzden sevgililerin kısa süreli bir ayrılık yaşayacağı, ardından yaşanan olayların içinde bulunulan sıkıntının farkına varılacağı, daha sonra tekrar biraraya gelineceği, evlilik konusunda karar alınacağı ve böyle bir olayın tekrar yaşanaması için kötü ve kıskanç kişilerden uzak durulacağı anlamına gelir. Rüyada teyze evinde oturmak, yakın bir akrabadan yardım almaya, sıkıntıları bertaraf etmeye, işle ilgili adım atmaya, zararları telafi etmeye, zararlı bir alışkanlıktan kurtulmaya ve anne baba hayır duası almaya delalettir.

Rüyada Teyze Ve Anne Görmek

Bol kazançlı ve bereketli bir işe girileceğine, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına, bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine rivayet edilir. Rüyada ölmüş anne ve teyze görmek, güzel bir şekilde başlayan bir çalışmanın zarar verici bir hal alacağı, birçok sıkıntının bir anda patlak vereceği, sorunlu bir birlikteliğe adım atılacağı ve tecrübe sahibi birisi ile bir ortaklık kurulacağı ancak yaşanacak sorunlardan ötürü bitirileceği anlamına gelir.

Rüyada Teyze Gelinini Görmek

Aile hayatına yeni bir kişinin gireceğine, bu kişi sayesinde birçok olumlu olayın gerçekleşeceğine, işlerin düzeleceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine yorulur. Rüyada teyze gelinini hamile görmek, rüya sahibinin, birçok kişi ile ters düştüğü bir konuda yapacağı bir hamle sayesinde ortaya çok büyük ve kazançlı bir iş çıkaracağına, bu işle birlikte insanların güveninin kazanacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada Teyze Kocası Görmek

Aile bireylerinin sıkıntılarını ve yaşadıkları problemleri kısa zaman içinde ortadan kaldıracak bir kişi ile muhatap olunacağına, bu kişinin elinde bulunan imkanların kullanılarak eğitim konusunda yarım bırakılan bir çalışmanın ya da direkt eğitim hayatının tamamlanacağına ve daha sonra iş arama dönemine girip gönüle göre bir iş bulunacağına işarettir. Rüyada teyze kocası görmek ve sarılmak, zorlukları aşmaya, iş hayatında adım adım zirveye çıkmaya, rahatsızlıklardan kurtulmaya, kazançlı bir iş sahibi olmaya, varlık içinde bir hayat sürmeye,  bolluk ve bereket içinde bir dönem geçirmeye ve kardeşlerle birlik ve beraberlik içinde yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Teyze İle Tartışmak

Hayırsız bir kişi ile birlikte çıkılan yoldan büyük sorunlarla dönüleceğine,  iş güç konusunda uzun bir zaman boyunca büyük zorluklar çekileceğine, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, sevilen bir kişiden ağır bir hakaret duyulacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına alamettir. Rüyada teyze ile tartışıp barışmak, hiç olmayacak bir sebepten ötürü yakın bir arkadaşla ayrı düşüleceği, bu ayrılık süresinde sürekli pişmanlık duyulacağı, ancak daha sonra bu arkadaşla konuşup bir orta yol bulunacağı ve eskisinden daha iyi dost olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Teyze Olmak

Belli bir kurumda çalışmak yerine serbest bir işle uğraşılacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, bazı kişilerden yardım alınacağına, bu yardımların karşılığında yardım edileceğine, fırsatların daha büyük getirileri olacağına ve kararlı bir tutum sergileyerek hem iş hayatında hem aile hayatında başarılı olunacağına rivayet edilir. Rüyada teyze olmuş birini görmek, herkesin diline pelesenk olacak bir işe girmeye, bu işte birçok insanın takdirini kazanmaya, hayırlı bir adım atmaya ve eğitim hayatının ardından iş hayatında da başarılı olmaya ancak aşk konusunda tökezlemeye yorumlanır.

Rüyada Teyze Kızıyla İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin, sevimsiz bir olayın ortasında kalacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, bazı tartışmalar yaşayacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir. Rüyada teyze kızıyla ilişkiye girmek ve pişman olmak, yapılan bir hatanın uzun zaman boyunca telafi edilemeyeceğine, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına ve işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada Teyze Kızıyla Evlenmek

Hem aile bireylerinin hem yakın arkadaşların yardımı sayesinde kazancı birkaç kat arttıracak bir işe girileceğine, bu sayede başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işarettir. Rüyada teyze kızıyla evlenip ayrılmak, rüya sahibinin, sevdiği kişilerin pek tasvip etmediği bir konuyla ilgili olarak bir yola çıkacağına, bu yolda birçok fırsatçı ve üçkağıtçı kişi ile muhatap olacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine yorumlanır.

Rüyada Teyze Evi Görmek

İstenmeyen bir durumun yaşanmasına engel olmak için önlem almaya, hayırlı iş fırsatları elde etmeye, sıkıntıları aşmaya ve bol kazançlı bir dönem geçirmeye yorulur. Rüyada teyze evi görmek ve yakmak, tatsızlık yaşanan bir kişinin haksızlığı ispat edilmeden yalnız bırakılacağına ve bir daha aranmayacağına işaret eder.

Rüyada Teyze Görmenin Psikolojik Yorumu

Teyze objesi bilinçaltında güzel şeylerle örtüşür. Birey için bir dayanak, sığınak, onu karşılıksız olarak sarıp sarmalayacak, sevecek ve kucaklayacak biri demektir. Teyze bireyin iyi gününde de kötü gününde de yanında olacağından, ona karşı içtenliğinden, güzel duygu ve düşüncelerinden şüphe etmediği, ona hep güven duyduğu ve onunla teselli bulduğu bir kimsedir. Bireye varlığıyla iyi gelen, onu güçlü kılan, kendisine yalnız ve sahipsiz olmadığını hissettirdiğinden dolayı kendisi için özel kıldığı, hayatının bir parçası saydığı ve hayatında en sevdiği insanların başında gelen kendisini için saygın bir ismi ifade eder. Bireye “iyi ki varsın” dedirten bir insanın varlığını yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Teyze Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sevimm (08 Ekim 2014 saat: 12:35)

  Kızlarrr sabah 6 da uyandım ve biraz oturup tekrar uyudumm çok güzel bir rüya gördüm 4 yıldır sevdiğim (eski sevgilim) in annesi ile benim annem konuşuyorlardı sonra teyzelerim ben annem kardeşim onların evine gittik evde babası eski sevgilim kardeşi bide annesi vardı oturduk baya sevgilim beni görünce memnun olmadı evleri kocamandı eskiydi ama simdiki evleri değildi başka bir evdelerdi babasını gördüm uzaktan o diğer odadaydı ben hep ayaktaydım birşeylerle uğraşıyordumm o anda abim ve kuzenim de oraya geldi cam kenarındaki koltuga oturdular bende onlara bakarken evin karsışında deniz vardı kocaman kocaman dalgalar kıyıya vuruyordu ben eve gelicek şimdi diyordum heycanlanıyordum dışarı çıkalım diyordum dışarda denizin kenarında kişiler vardi öyle uyandım :( sizce ne anlama geliyorrr?

 2. tuğba (23 Mayıs 2014 saat: 16:04)

  Merhabalar, ben rüyamda ilk önce büyük bahçeli bir evde olduğumu gördüm. orası bizim evimizmiş. bahçe o kadar büyük ki içinde bir çağlayan var kat kat merdivenlerden dökülüyor su. ve bahçenin diğer kısmında da durgun bir göl gölün üzerinde de taş bir köprü var göl ile çağlayan birbirine bağlı ama göl yüksekte. geceymiş ama ışık var ben bir merdivene oturmuşum çağlayanı izliyorum. bir de teyzem var. teyzem kilolu bana biraz çalış kitabını getireyim diyor tamam ama kayma dikkat et diyorum. siyah poşetle gelirken dengesini kaybedip hızlı hızlı iniyor çağlayanın içindeki merdivenden. başka yol yok zaten her yer su. sonra kapıya çarparak duruyor. ama biri alıp yere çarpıyor sanki onu öyle havaya kalkıp yere düşüyor ben koşuyorum. dizlerine bakıyorum kapı açıkmış kızıyor sokak ortasında bakma diye. yan komşumuz varmış onu çağırayım diyorum hayır diyor. sonra arkamı dönüyorum bir adamla bir çocuk adam enişteme benziyor vefat etmişti genç haliyle görüyorum ama çağlayandan bize doğru geliyorlar. teyzem aynı şekilde yine düşüyor. çocuğa bakıyorum bir oğlan çocuğu. yüzünde nefret ifadesi var. o yapıyor teyzemin düşme sebebi o sanıp kızacakken yapma diye sesim çıkmıyor. boğazım düğümleniyor. ağlamaklı uyandım. şimdiden teşekkürler.

 3. kübra (16 Şubat 2014 saat: 09:54)

  Ben evliymisim ve bi kizim varmis kuzenlerim ve arkadaslarimla kurana bi eve gidiyomusum ve ni kizimda varmis kizimi kaciriyolardi hemde ruyamda ki arkdasim somra ablamin eski kaynanasi bana gwlio ve ben kizimi evde besiginde buluyorum buzdolabini yemek yapmak icin aciyorum dolapta yumurta ve bi sisede sut var disarda yerde de karnibahar ve pirasa vardi sonra kaynanam geldi ve ona mujdeli haberi verdim ve cok sevindi amcam kardesim ve yegenlerim dayimla beraber cati yapilyoar di bende diger dayim ve onun cocuklari teyzem ve onun cocuklari oturuyoduk catida cocuklarin hepsi erkek ti buyuk ve guzelde bi evim vardi kizim da cok guzeldi hep guluyodu

 4. ece (25 Ocak 2014 saat: 09:06)

  ruyamda saplantılı bırı bana musallat olmustu deli gibi kaçıyorum ondan bır ara bısıklete bınıp kaçmaya calıstım daha sonra kaybettım bısıkletımı.annesı ıle bırlıkte yasayan yaşı benden kucuk bır erkekti cocukken gecırdıgı rahatsızlıktan dolayı takıntılı şizofren gibi bir hale gelmiş.benı eve kapatmaya calıstı delıler gıbı ondan kurtulmaya calısıyordum.evıme gelmıs annemlerle bırlıkte eve bıle gıremıyordum sokkaklarda benı gormeden evıme gırebılmek ıcın koşuyorum ağlaya ağlaya.çok ağladım ve cok korktum.

 5. aygul (25 Ocak 2014 saat: 09:01)

  rüyamda düğüne gıdıyorum yolda arkadaslarımı goruyorum 3 kız kardes yesıl bır araba ıle onlarda gıdıyorlarmıs dugun yerıne geldıgımde halay cekıyorlardı aramın ıyı olmadıgı teyzemde gelmıstı dugune mutfak bolumune gecıp sıgara ıcıyoruz orada ve bır kadın goruyorum orda kötü yol kadını sacma sapan seyler yapıyordu.hatırladıgım bu kadar.umarım yorumlarsınız tşk ederm

 6. SELMA (02 Ocak 2014 saat: 12:39)

  ben rüyamda 2 teyzem ve annemle birlikte umreye gitmek üzere uçağa bindiğimizi ve dayımında ailesi ile birlikte bizi yolcu ettiğini gördüm. hepimiz çok mutluyduk.sadece son dakikada pardesümü evde unuttuğum geldi aklıma biraz üzüldüm ama yinede çok mutluyduk hepimiz. birde sadece yanıma 100 tl aldığımı farkettim. sonradan da aman ne olacak zaten otelde yemek felan veriyorlar idareli kullanımrım bende diye düşündüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,