RuyaTabirleri.com

Rüyada Teyze Kızı Görmek

Rüyada teyze kızı görmek, rüya sahibinin ailesinden sakladığı bir sır olduğunu, bu sırrı açığa vermemek için sürekli yalan söylemek zorunda kaldığını ve bu durumun da kişiyi manevi olarak çok rahatsız ettiğini bildirir. Evli kimseler için aileden birinin yaptığı bir hata nedeni ile sıkıntılı günler yaşanacağı ve eş ile kıskançlık kavgaları yaşanacağı şeklinde de yorumlanır. Teyze kızı gören bekar kişiler ise, çok yanlış olan ve kimse tarafından tasvip edilmeyen bir gönül ilişkisi yüzünden çevreleri tarafından sürekli ikaz alırlar. Yanlış bir harekette ısrar etmek ve sonunda üzülmek anlamına gelir.

Rüyada Teyze Kızıyla Buluştuğunu Görmek

Gizli kapaklı işler çevrildiğine, bu durumun er ya da geç rüya sahibinin ailesi tarafından öğrenilerek ciddi sorunlar yaşanacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına işarettir. Teyze kızıyla buluştuğunu gören kişi evli bir erkekse iffetsiz olarak kabul edilen kötü kalpli bir kadınla gizli bir ilişki yaşar. Aldatmak ve yalan söylemek anlamına da gelen rüya, aile tarafından dışlanmak, İslami kurallara uygun yaşamamak ve günaha yatkın olmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Teyze Kızıyla Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinden bir akrabasının ya da sevdiği bir arkadaşının yardım isteyeceğine ancak kişinin bu konuda uzak duracağına, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına delalettir. İkili ilişkilerde yaşanacak kırgınlıklar ve alınganlıklar nedeniyle kişinin huzurunun kaçacağına alamet eder. Teyze kızıyla konuştuğunu gören kişinin anne tarafından akrabaları ile arası açılır ve istenmeyen dedikodular işitir.

Rüyada Teyze Kızı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında yasak bir ilişkiye meyil edildiğini ancak toplum ve aile baskısı nedeni ile bu duyguların dışa vurulmadığını, sürekli olarak bastırıldığını ancak kişinin ısrarlı bir şekilde bu düşüncelere saplanıp kaldığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: