RuyaTabirleri.com

Rüyada Teyzemi Görmek

Rüyada teyzemi görmek, şans, mutluluk, temiz rızık, makbul olan mallar, rahatlık, ferahlık ve esenlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmelerin meydana geleceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, başarısızlıkların, hataların ve kayıpların telafi edileceğine ve böylece yaşamın olağan bir hale gelerek, günlük akışında seyredeceğine alamet eder. Rüya sahibi kendisini yıpratan günleri atlatacak ve sakin geçecek günlere kavuşacak demektir.

Rüyada Teyzemi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında profesyonel hale geleceğine, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, geçim derdinden kurtulacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Teyzemi Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin çevresinde olacağı güzel bir hayat geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi günlerinin, üzüntülü, kötü ve hayırsız günlerinden daha fazla olacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, yaşamın tadını da doyasıya çıkaracağına rivayet edilir.

Rüyada Teyzemle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin iyiliksever kimse olduğuna, insanlardan hiçbir konuda yardımını esirgemediğine bu sayede çevresi tarafından çok sevildiğine ve sayıldığına tabir edilir. Rüya sahibinin güzel huyu, olgun kişiliği ve ağırbaşlılığı ile insanlar arasındaki yeri hep başköşede demektir.

Rüyada Teyzemle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin kariyerinde yükseleceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına bu sayede ticaretinin genişleyeceğine ve işlerine gösterilen ilginin de artacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Teyzemle Kucaklaşmak

Rüyayı gören kişinin çok sevineceği bir haber alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, tüm derdini, kederini ve üzüntüsünü bir kenara atacak müjdeler alacağına alamet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse burnunda tüten bir kimse ile kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Teyzemi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Eda Mustafa (29 Ocak 2015 saat: 15:10)

    50 yaşındaki teyzemin bebeği olduğunu gördüm, tüm aile çok mutluydu bense çok şaşkın.Hastahanede bebeği kucağıma verip bana bırakıyolar.Şaşkın bir şekilde kalakalıyorum.Sonra bebeği sürekli koklayıp seviyorum.Bebek hiç ağlamadan bana bakıyor…

  2. mert (29 Aralık 2014 saat: 20:45)

    Rüyamda teyzem bir feribot kazasi gecirip bana annem tarafindan öldü deniniyordu.daha sonra ben ablam ile deniz kenarinda denizi izliyorduk ablam beni teselli etmeye calisiyordu tam o sirada kucuk bir balikci tekneksine benzer bir seyle teyzemin eski kocasiyla birlikte tekneden inerken gördüm ve kucaklastik ve aglastik

  3. Emre (21 Aralık 2014 saat: 01:34)

    Ruyamda teyzemı ve kızını gordum arabayla benı almaya gelıyolardı bıyere gıdıcektık neresı oldugunu hatırlamıyorum atabaya bındım hıc gormedıgım kuzenımın kocası 2 tane erkek cocugu vardı erkek cocuklarını tanıyorum ama 2 tanede kız cocugu vardı fakat kız cocuklarını tanımıyorum bındım bende arabaya dedıler bıyere gıdıcez bende ustum cok pıs gıdıyım eve degıstırıyım oyle gıdek falan ben yolda gıderken onlarla cok bılmıs gıbı konusuyodumbu kadar hatırlıyorum Allah c.c. Kıbırden rıyadan uzak etsın ınsALLAH

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,