RuyaTabirleri.com

Rüyada Teyzeyi Görmek

Rüyada teyzeyi görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatta yalnız olmadığını ona hissettiren aile büyükleri, akrabaları, dostları ya da arkadaşları sayesinde yapabileceklerinin farkında olacağına, böylece kendine güveneceğine, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine ve birçok alanda büyük başarılar elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı fırsatlar elde edeceğine ve kendisine destek olacak doğru insanlarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Teyzeyi Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak kendini toparlamaya başlayacağına, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Teyzeyi Ölü Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun ömürle nasipleneceği anlamına gelir. Bir diğer yandan da rüya sahibinin deyim yerindeyse içinden geçen ve aklına düşen kişi ile bir araya geleceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Teyzeyi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni kısmetler alacağına, siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada Teyzeyi Öpmek

Rüyayı gören kişinin zor durumdan, çaresizliğinden, aciz kaldığı hallerden kurtulacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine alamet eder ve bu konuda rüya sahibinin eline geçecek bir fırsata, ya da karşısına çıkacak ve kendisine hayır getirecek bir insana tabir edilir.

Rüyada Teyzeyi Dövmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki güvenilir olduğuna inandığı bazı kimselerle hemfikir olduğu işlerde ortaklık edeceğine, birleşeceğine, el ele vererek dayanışma içinde kalacağına ve enerjilerin birleşmesinden başarı elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: