RuyaTabirleri.com

Rüyada Tezek Görmek

Rüyada tezek görmek, çok hayırlıdır. Bolluk, bereket ve verim anlamına gelir. Maddi sıkıntıların bitmesine, rahatlığa, esenliğe yani rüya sahibinin yüzünün gülmesine işaret eder. Dünyalığın her geçen gün artmasına, kişinin parasal anlamda ve hiç sıkıntısının ve düşüncesinin kalmayacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, işlerin yoluna gireceğine, sağlığın yerine geleceğine delalet eder. Rüyada tezek görmek, yarınların mutluluk, sağlık ve kazanç getireceği ile tabir edilir.

Rüyada Tezek Yaptığını Görmek

Rüyada tezek yapmak, ileride elde edilecek büyük bir servetin yolunu yapmaya yani çalışmaya, çabalamaya delalet eder. Rüya sahibinin daha fazlasına sahip olabilmek için büyük bir hırs ve kararlılıkla işine dört elle sarılmasına aynı anda birden fazla iş yapmasına yorulur.

Rüyada Tezek Yaktığını Görmek

Rüyada tezek yakmak, dünya malından gözünü bile kırpmadan, boğazına, kıyafetine, sağlığına harcamak anlamına gelir. Kişi, üçün beşin hesabını yapmadan dilediği gibi, dilediği yere kazancından harcayabilecek demektir.

Rüyada Tezek Yediğini Görmek

Rüyada tezek yemek de benzer şekilde tabir edilir. Dünya malına işaret eder. Rüya sahibinin elde edeceği kazanca ve mülkiyete tabir edilir. Bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir.

Rüyada Tezek Topladığını Görmek

Rüyasında tezek topladığını gören kişi, ileriye yönelik hayırlı ve getirisi büyük olması amacıyla girmek istediği iş için ufak ufak birikim yapacak demektir. Kişi, ticaret hayatına atılmak için bankada hesap açacak ve sermaye biriktirecektir.

Rüyada Gübre Görmek

Rüyada gübre görmek, uzun, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın habercisidir. Rüya sahibinin keyif ve rahatlık içinde bir hayatı olacağı anlamına gelir. Büyük sıkıntılar ve borçlar olmadan herkese nasip olmayacak kadar güzel bir hayat şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gübre Temizlemek

Rüya sahibinin henüz çok yeni olduğu için yaygınlaşmamış bir iş yapıp büyük kar elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tezek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Fik.kara36@hotmail.com (27 Mayıs 2015 saat: 14:20)

  Rüyamda 2 korkunç köpeğin bir arkadaşıma saldırdığını ve bi tane büyük korkunç köpeğin de bana dogru saldırdığını ve bende elimdeki kürekle sırtımı tezek yığınına yaslayıp kendimi savunduğumu gördüm! Yorumlarsanız sevinirim

 2. menekse (19 Nisan 2015 saat: 09:46)

  Arabada 4 kişiyiz giderken bir kalabalik gordum bakmak istedim yerde bir çocuk yatiyor basinda beyaz önlüklü bir doktor ve karsisinda telasli polisler hemen koşarak gittim düştüm kalktim dev ettim çocuğun yanina gittim bir erkek çocuk yere yatmis sağ elinin üstünde ttezek gbi birşey ve ona bağlı bir ip o ipte bir duvara duvarin altinda derin bir çukurve pislik ddoktor bu sirada yanimdan ayrildi çocuk agliyor polisler ckin bomba olabilir diyor ipi kesin diyorum kesmiyorlar hafif bir rrüzgar esiyor bende ağlıyorum ama kimse çocuğa yardim etmedi ve ben ooradan gittim. Yorumunuz nedir ?

 3. özlem (31 Mart 2015 saat: 12:10)

  Bir cadirdaydim bir kaç kişi vardi muhabbet ediyorlardi bende onlara cay ocagini nereye koydunuz diye sordum orda diyolardi ama BN yönünü bulamadim birden ne olduysa 2-3 tane kiz arkadasimla şakalaşma ya basladik bitanesi beni kovalamaya başladı dar toprak bi yolda kosuyoduk çiftlerin üstünden atlayip bir bahçeye girdim bahçe kocamandi ve çimen yerine tezekti bütün bahçe tezegin ustu kurumuş biraz arkadasimla yuruyoduk bahçenin sahibi kadim bahçeyi kaziyodu yanina gittik bize kediyi niye korkuttunuz diye sordu bizde hic kedi görmedik buraya da yanlislikla girdik dedik özür dileyip oradan uzak lastik

 4. fatma (01 Kasım 2014 saat: 15:15)

  Merhaba ben rüyamda 6 yildir konusmadigim ve görmediğim üvey kayinvalidemi gördüm. Onların evlerindeymisim yıllardır görmediğim için evleri baya değişmiş. Bahçenin üç bir tarafına beton dokmusler ve bahçenin üç bir tarafını mavi demirle kapatmislar. Yalnızca evin bir tarafını seyrek calilarla kapatmislar. Bu calilarin olduğu kısımda mandalina veya limona benzer bir meyveden kayinvalidem koparıp bana veriyor. evin arka bahçesinde bir yığın tezel var onları bana göstererek biz bunları yapıp satıyoruz diyor. Sonra beni iki yanagimdan öperek seni çok özledim diyor. Sonrada uyandım. Tüm bunların hepsi ne demek acaba. Iyi calismalar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,