RuyaTabirleri.com

Rüyada Tezgah Görmek

Rüyada tezgah görmek, olaylara ve sözcüğün kelime anlamına göre yorumlanmalıdır. Üzerine meyve sebze koyulan bir tezgah görmekle, kişiye kumpas kurmak anlamına gelen tezgah sözcüklerinden hangisine dair bir rüya olduğunu bilerek ona göre yorum yapılmalıdır.

Rüyada Manav Tezgahı Görmek

Üzerinde sebze veya meyvelerin bulunduğu bir tezgâh görmek berekete ve rızka yorumlanır. Genellikle kişinin beklentisinin üstünde bir gelir sahibi olması sonucunda kendisini ve ailesini rahatça geçindirecek düzeye geleceğinin müjdesini veren rüya, yeni ve kazançlı bir işin de kapıda olduğunun haberini verir. Kimselere minnet duymadan yaşanacak, helal lokma yenecek bir yaşamı da tabir eder.

Rüyada Pazar Tezgahı Kurmak

Küçük çaplı bir iş kurulacağını ve kişinin ufak bir yatırım sonucunda kendisini uzun süre ayakta tutacak bir gelire imza atacağına, ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine haber veren güzel bir rüyadır.

Rüyada Kendisine Tezgah Kurulduğunu Görmek

Hayra yorulmaz ve kişinin düşman edindiğini, özellikle iş yerinde bulunduğu mevkide gözü olan kimselerin varlığına, bu süreç boyunca kişinin dikkatli davranması ve kendisine ait bilgileri herkesle paylaşmaması gerektiğini işaret eder.

Rüyada Tezgah İmal Etmek

Başkalarının da yararlanacağı işlere odaklanmak, özellikle zengin kimselerin yoksullar için pek çok yardım organizasyonunda görev alması anlamına gelir. İslami olarak, hayır yapan kimselerden kabul edileceğine ve kişinin karşısına çıkan her fırsatı başkalarına yardımcı olmak adına kullanarak ahiret hayatını da güzelleştireceğini bildirir.

Rüyada Tezgah Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle kişinin gizliden gizliye kendisini var edebilmek, topluma kabul ettirebilmek adına yaptığı bir takım projeleri, kurduğu hayalleri işaret eder. Gelecekte önemli biri olmak için uğraşan ve ketum davranan kişilerin, şartların olgunlaşması ile kendilerini gösterme fırsatı bulacaklarına, donanımlı ve işinde yetkin biri olmak adına da her fırsatı değerlendirip, bilgi sahibi olmaya çalıştıklarına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: