RuyaTabirleri.com

Rüyada Ticaret Görmek

Rüyada ticaret görmek, rüyayı gören kişinin, çok iyi, namuslu ve dürüst bir kişi olduğuna, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir gören bir kişi olacağına ve bu sayede sıkıntı çektiği ve kendisi açısından sorun yaratan bazı konularda başarılı adımlar atacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun zamandan beri çözüm bekleyen bir sorunu atacağı başarılı adımlar sayesinde kısa süre içinde ortadan kaldıracağına ve çok sevilen bir durum yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Ticaret Yapmak

Rüya sahibinin, çevresinde çok sevilen ve takdir edilen bir kişi olarak çok iyi işler ortaya çıkardığına, yaptığı işlerle adından söz ettirdiğine, çok büyük kazançlar elde ettiğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine ve çok sevineceğine tabir edilir.

Rüyada Ticaret Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok açık olacağına, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Ticari Taksiye Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kazanacağı paralar sayesinde kendi işini kurmak için bazı adımlar atacağına, sorunlarının biteceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine ve çok rahat edeceği bazı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada Ticaretle Uğraşmak

Rüyayı gören kişinin, işlerini babasından ya da dedesinden gördüğü şekilde devam ettirdiğine, bu şekilde birçok sorunla karşılaşacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, uzun süreden beri işlerini aynı şekilde büyük bir şevkle yapacağına ve mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!