RuyaTabirleri.com

Rüyada Tığ Görmek

Rüyada tığ görmek, rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri kafasında tasarladığı bazı çalışmaları gerçekleştirmek için bazı yollar deneyeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, iş hayatında atılacak her adımda daha güzel ve daha büyük başarı kazandıracak gelişmenin yaşanacağına ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Tığ Kullanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sağlam ve güvenilir bir yerde çalıştığına, günü geldiğinde hiçbir sorun yaşamadan maaşını aldığına, herhangi aksaklıkla karşılaşmadığı için kişisel giderlerini rahatça karşılayabildiğine, bu sayede kimseye muhtaç olmadığına ve maddi açıdan rahat bir durumda olduğuna delalet eder.

Rüyada Tığ Kullandığını Görmek

Rüyada tığ kullanmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, maddi olarak kendisini tatmin eden, ihtiyaçlarını karşılayan, kendisini zorlamayan, günü gününe maaşını ödeyen bir yerde çalıştığına, bu sayede herhangi bir maddi sıkıntı yaşamadığına, borçlarını ödeyebildiğine ve çok büyük bir rahatlık duyduğuna işaret eder.

Rüyada Tığ Batması

Rüyayı gören kişi hakkında kendisini çekemeyen ve kıskanan insanlar tarafından çıkarılmış dedikodular ve ortaya atılmış bazı yalanlar yüzünden sevdiği ve değer verdiği insanlar tarafından kınanacağına ve ikaz edileceğine ancak rüya sahibinin boş durmayacağına ve bu kişilerin kim olduğunu bulup kendisine yapılan bu haksızlığın hesabını soracağına tabir edilir.

Rüyada Tığ Bulmak

İş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunları çözmek için çeşitli yollara başvurulacağına, bu sayede çok büyük bir çalışma yapılacağına ve sorunun nereden kaynaklandığının ve nasıl sonlandırılacağının bulunacağına rivayet eder.

Rüyada Tığ Satın Almak

Çok sevilen birisinden yardım alarak iş hayatında ve aile hayatında varolan sorunların çözüme kavuşturulacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: