RuyaTabirleri.com

Rüyada Tığ Görmek

Rüyada tığ görmek, rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri kafasında tasarladığı bazı çalışmaları gerçekleştirmek için bazı yollar deneyeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, iş hayatında atılacak her adımda daha güzel ve daha büyük başarı kazandıracak gelişmenin yaşanacağına ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Tığ Kullanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sağlam ve güvenilir bir yerde çalıştığına, günü geldiğinde hiçbir sorun yaşamadan maaşını aldığına, herhangi aksaklıkla karşılaşmadığı için kişisel giderlerini rahatça karşılayabildiğine, bu sayede kimseye muhtaç olmadığına ve maddi açıdan rahat bir durumda olduğuna delalet eder.

Rüyada Tığ Kullandığını Görmek

Rüyada tığ kullanmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, maddi olarak kendisini tatmin eden, ihtiyaçlarını karşılayan, kendisini zorlamayan, günü gününe maaşını ödeyen bir yerde çalıştığına, bu sayede herhangi bir maddi sıkıntı yaşamadığına, borçlarını ödeyebildiğine ve çok büyük bir rahatlık duyduğuna işaret eder.

Rüyada Tığ Batması

Rüyayı gören kişi hakkında kendisini çekemeyen ve kıskanan insanlar tarafından çıkarılmış dedikodular ve ortaya atılmış bazı yalanlar yüzünden sevdiği ve değer verdiği insanlar tarafından kınanacağına ve ikaz edileceğine ancak rüya sahibinin boş durmayacağına ve bu kişilerin kim olduğunu bulup kendisine yapılan bu haksızlığın hesabını soracağına tabir edilir.

Rüyada Tığ Bulmak

İş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunları çözmek için çeşitli yollara başvurulacağına, bu sayede çok büyük bir çalışma yapılacağına ve sorunun nereden kaynaklandığının ve nasıl sonlandırılacağının bulunacağına rivayet eder.

Rüyada Tığ Satın Almak

Çok sevilen birisinden yardım alarak iş hayatında ve aile hayatında varolan sorunların çözüme kavuşturulacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tığ Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nur (22 Ekim 2014 saat: 08:10)

    once elimde tigla geziyorum.sonra duz yemyesil bi alanda prefabrik gibi evimiz varmis.icinde esya yok ama.birden zelzele oluyo yesil alan aciliyo annem dusuyo ben bagirirken anne diye biri beni itiyo bende dusuyorum.bi sandiga dusuyoruz.biri bizi aliyo annemi cehennemlik kisma benide cennetlik kisma koyuyo.bizi goturen bi dev.sonra herkesin puanlari toplaniyo.benimki bir numara oluyo.birinci oluyorum yani.cennete giderken diger insanlarla tahta bi masayla sandalyeye oturuyorum.allahim nolur annemde yanimda olsun beni yalniz birakma diyorum.birden basimda abim duruyo annem onde beni ariyo bagiiriyoruz geliyo hep beraber cennete dogru gidiyoruz..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,