RuyaTabirleri.com

Rüyada Tiksinmek

Rüyada tiksinmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayata karşı olgunlaşacağına, üçüncü gözünün açılacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, yaşamının her alanına başarısının ve olgun duruşunun etki edeceğine bunun da kendisi için sayısız avantaj ve ayrıcalık getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Birşeyden Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin içini ferahlatacak, günlerini aydınlatacak deyim yerindeyse içine su serpecek olaylar meydana geleceğine bu sayede sıkıntısının hafifleyeceğine ve kaybettiği umutlarının canlanacağına yorulur. Rüya sahibinin geleceği için çok doğru kararlar ve isabetli adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Tiksinmek Kusmak

Rüyayı gören kişinin hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına bu sayede hem psikolojik hem de mali bakımdan rahatlayacağına, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına rivayet edilir.

Rüyada Yemekten Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve bol rızka kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçiminin kolaylaşmasına, kazancının artmasına, ticaretinin hızlanmasına ve işlerinin hal yoluna girmesine tabir edilir.

Rüyada Yumurtadan Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin zenginliğine zarar verecek işler yapacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına rivayet edilir ve uğursuzluk şeklinde açıklanır.

Rüyada Fareden Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki kimselerin hangisinin dostları, hangisinin düşmanları olduğunun bilincine varacak olaylar yaşayacağı ve rüya sahibinin tabiri caizse bir musibetin bin nasihatten daha iyi olacağını anlayacağı bir durumla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kediden Tiksinmek

Rüyayı gören kişinin yaşam şeklinde ve alışkanlıklarında bazı değişiklikler olacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,